קיקבוקסינג לירידה במשקל

קיקבוקסינג יכול להיות עקומת למידה תלולה, אבל אם אתה מעוניין למצוא דרך יעילה ובטוחה לרדת קילוגרמים, כדאי לשים את הזמן שנדרש כדי להרים אותו. כל זה מתנדנד, אריגה, אגרופים, בעיטות מהיר, תנועה ממוקדת מוסיף עד מאות קלוריות שנשרפו לשעה, מה שהופך את הפעילות האידיאלית לירידה במשקל.

על פי המועצה האמריקאית על פעילות גופנית, קיקבוקסינג הוא אימון גוף מלא, כי האתגרים כל קבוצות השרירים העיקריים תוך שיפור היכולת האירובית, הפחתת הלחץ, שיפור המיקוד והגברת הסיבולת. בגלל זה דורש רמה גבוהה יותר של עוצמה מאשר תרגילים אירוביים רבים אחרים, קיקבוקסינג עשוי גם לקדם רווחים גדולים יותר באיזון, יציבות וכוח.

סוגים שונים של קיקבוקסינג לשרוף כמויות שונות של קלוריות, ואת סך קלוריות לשרוף מושפע גם על ידי המשקל שלך ואת רמת הכושר. אתר המעקב אחר קלוריות של בית הספר לרפואה של אוניברסיטת הרווארד קובע שאדם בן 155 ק”ג שורף כ -372 קלוריות במהלך אימון של חצי שעה בקיקבוקסינג. האתר מציע כי לשרוף קלוריות דומה ג ‘ודו וקראטה.

Cardioing Cardio הוא סוג אחד נפוץ של קיקבוקסינג, וזה נועד בעיקר לסייע הרזיה ולשפר את הבריאות שלך. Cardioing אירובי משלבת אירובי, אומנויות לחימה אגרוף מסתמך בכבדות על מהלכים כמו ג ‘יפס, בעיטות מול בעיטות בצד. Tae Bo, תוכנית שפותחה על ידי בילי Blanks, הוא סוג אחר ממוקד כושר של kickboxing המשתמשת בציוד בסיסי כדי להוסיף התנגדות לתנועות בעוצמה גבוהה. זנים אחרים של קיקבוקסינג להתחקות אחר מקורותיהם לסין, תאילנד או הפיליפינים עשויים להיות כרוך לחימה ישירה.

בשיעורי קיקבוקסיזם בסיסיים לאיבוד משקל, אתה עשוי ללמוד תנועות גוף מלא, כגון בוקסר דשדוש, בוב וארוג. תרגילי גוף עליון עשויים לכלול גלגלת קדמית ולצלוח חוצה, קרס וחפירת מרפק, ואתה יכול לעבוד את הגוף התחתון עם כפיפות בטן, סקוואט בעיטות קדמיות, בעיטות עגול או בעיטות בצד.

קיקבוקסינג יכול להיות פעילות מסוכנת עבור אנשים שאינם עושים את זה עם הטכניקה הנכונה. לדברי Westside ארוביקה ומועדון אומנויות לחימה של סנטה קרוז, קליפורניה, מחלות קיקבוקסינג נפוץ כוללים כפות הידיים והמרפקים כואבים, משכו השרירים, הברכיים נקע בקרסוליים מעוותים. כדי להישאר בטוח ככל האפשר, ACE מציע הימנעות Hyper- הרחבת בעיטות אגרופים, לא נעילת המפרקים שלך לא מחזיק משקולות או באמצעות משקולות הקרסול תוך ביצוע תנועות הקיקבוקסינג. לפני שתתחיל כל שגרת kickboxing לירידה במשקל, לדבר עם הרופא שלך.

יתרונות

קלוריות

סוגים

זז

שיקולים