ליקריץ תה & לחץ דם

תה ליקריץ הוא טעים ומתוק, אבל זה גם גורם פוטנציאלי של לחץ דם גבוה. בגלל הסיכונים הבריאותיים הקשורים שורש ליקוריץ, להתייעץ עם הרופא שלך לפני צריכת אותו על בסיס קבוע. אם יש לך לחץ דם גבוה או מודאגים לפתח לחץ דם גבוה, להיות זהירים במיוחד על תה ליקריץ.

תה ליקריץ

תה ליקריץ זמין בשקים בודדים בצורה רופפת. אתה בדרך כלל למצוא אותו לזווג עם תבלינים אחרים כגון קינמון, ציפורן, זנגביל, קליפת תפוז זרע שומר. צמחי מרפא אחרים שעשויים להיות בתה ליקוריץ וגם להשפיע על לחץ הדם הם כתום מר, ג’ינסנג, גוארנה ווארט של סנט ג ‘ון. שוש לא מסומן כמו “DGL”, עבור ליקוריץ deglycyrrhizinated, יכיל את המרכיב glycyrrhizin ולתת את התה שלך טעם מתוק במיוחד. Glycyrrhizen הוא 50 פעמים מתוק יותר סוכרוז.

לחץ דם

אם יש לך לחץ דם גבוה, אתה לא לבד. אחד מכל שלושה מבוגרים בארה”ב יש לחץ דם גבוה, על פי המכון הלאומי לבריאות הלב והדם. אתה עלול להיתקל בסימפטומים בעוד לחץ דם גבוה מזיק הלב, כלי הדם והכליות. המכון ממליץ ללמוד את לחץ הדם שלך, גם כאשר אתה מרגיש בסדר. המספרים שלך יימדדו כ- “סיסטולי” ו”דיאסטולי “. המדידה הסיסטולית היא לחץ הדם כאשר הלב פועם. המדידה הדיאסטולית היא לחץ הדם בין פעימות. לחץ דם תקין הוא פחות מ 120 עבור סיסטולי ופחות מ 80 עבור diastolic.

מלח ולחץ דם

עודף נתרן הכנסה קשורה עם לחץ דם גבוה. רוב האנשים מאבדים את נתרן בשתן שלהם, אבל על 5 עד 10 אחוזים של אנשים אינם מסוגלים, על פי צפון קרוליין סטייט. עודף הנתרן גורם לגוף למשוך יותר מים לתוך הדם מ רקמות הגוף, הגדלת נפח הדם. כתוצאה מכך, הלב שלך עובד קשה יותר לשאוב את הדם כבד ואתה מקבל לחץ דם גבוה. אנשים עם בעיה זו ידועים בשם “נתרן רגיש”. התייעץ עם הרופא שלך אם אתה נתקל שימור נוזלים נפיחות כי זה יכול להיות סיבה רפואית. שינויים מסוימים באורח החיים עשויים לעזור להקל על כמה תסמינים. לצמצם את הנתרן, להגדיל את הצריכה של פירות וירקות טריים, ולשתות יותר מים.

ליקוריץ תה ולחץ דם

על ידי שתיית תה ליקריץ בסכומים עודפים, אתה מסכן לחץ דם גבוה, על פי MedlinePlus. ליקוריץ מקושר עם מלח ומים החזקת כי זה מדכא את ההורמון אלדוסטרון, אשר אחראי על השליטה על רמות הנתרן בגוף. עם 30 גרם או יותר של ליקוריץ נצרך ליום במשך תקופה של ארבעה שבועות, אתה יכול להעלות את לחץ הדם. אם אתם צורכים כמות מופרזת של מלח, יש מחלת כליות או מחלת לב, או אם יש לך לחץ דם גבוה כבר, אתה יכול להעלות את לחץ הדם שלך עם רק 5 גרם של שוש ביום. אם אתה על תרופה ללחץ דם גבוה, ליקוריץ תפחית את האפקטיביות שלה.