הברך שלי לוחצת כשאני מתיישבת אבל אין כאב

לחץ הברך הוא סימפטום נפוץ ולא תמיד מצביע על סיבה לדאגה. עבודה מורכבת של רצועות, גידים ושרירים תומכים במפרק הברך. אלה חייבים לתמוך במשקל הגוף במהלך הפעילות הרגילה והוסיף כוח בעת פעילות גופנית, במיוחד עבור פעילויות בעלות השפעה גבוהה כמו ריצה. אם אתה נתקל בלחיצות או לחיצה על צליל כאשר אתה סקוואט או לכופף את הברך, זה לא בהכרח מצביעים על מצב חמור יותר. עם זאת, לחיצה יכולה להיות סימן לפציעה או לתנאים הבסיסיים.

חוסר איזון בעוצמה בשרירי הברך עלול לגרום ללחיצה, במיוחד כאשר הם כורעים. השרירים שלך מרובע אחראים לשמור על הברך שלך בתור כפי שאתה לכופף וליישר את הברך. שרירים החיצוניים מרובע הם לעתים קרובות חזק יותר quads הפנימי, מושך את הברך את המסלול כפי שאתה זז. מצב זה – נקרא הברך של רץ – יכול לגרום לחיצה בברך.

Osteoarthritis הוא מצב זה מתרחש בדרך כלל ככל שאתה גיל. מפרק הברך מורכב משלוש עצמות: הפטלה או הברך, קצה עצם הירך או עצם הירך והחלק העליון של השוקה או עצם הירך. עצמות אלה מתאימות יחד ונתמכות על ידי סחוס, מיתרים, שרירים וגידים. כאשר הקרום והסחוס שתומכים בברך מתחילים להישחק, ייתכן שתיתקל בלחיצה, גריסה או צליל שחיקה בברך כאשר אתה גולש כשחלקי העצמות משפשפים זה את זה. למרות שאתה לא יכול בתחילה לחוות כאב עם osteoarthritis, אתה עלול למצוא את לחיצה מלווה נוקשות משותפת. מצב זה נוטה להתפתח באיטיות, ועלול להשפיע על ברך אחת או על שתיהן.

סחוס הנקרא המניסקוס מגן ומרכך את מפרק הברך. דמעות Meniscal הם נפוצים אתלטי פציעה המתרחשת כאשר הברכיים שלך מתפתל בזמן שאתה נושא משקל. פגיעה זו מאופיינת לעתים קרובות על ידי לחיצה או צליל popping. דמעות meniscal קלה עלולה לגרום חולשת הברך או לחיצה מתמשכת כי יכול ללכת כמו תיקונים המניסקוס עצמו.

רקמות רכות סביב המפרק הברך נקרא סינוביום. קפלים בסינוביום, הנקראים plicae, יכולים להתפתח ולגרום ללחיצה בברך, במיוחד כאשר אתה מכופף אותה. אלה plicae לא יכול לגרום לבעיות אחרות מאשר לחיצה, אולם במקרים מסוימים הם הופכים מודלק וכואב.

איזון כוח

דַלֶקֶת פּרָקִים

דמעות

פליקאים סינוביאליים