פיזית, חברתית, רגשית & היתרונות האינטלקטואליים של בילוי בחוץ

נופש בחוץ הוא מהנה עבור גברים, נשים וילדים בכל הגילאים. ביצוע פעילות גופנית בזמן בחוץ מספק דרך לצאת החוצה וליהנות הסביבה הטבעית שלך. מלבד נשימה אוויר צח ולגלות פלאים רבים של הטבע, בחוץ מספק פעילויות שונות כדי לשמור על הרצון לחזור החוצה עבור יותר. היתרונות של בילוי בחוץ הם אינסופיים יסייע לך לשמור על המשפחה שלך פיזית ונפשית.

גוף טוב יותר

נופש בחוץ מספק שפע של פעילויות גופניות יתרון שיכול להתבצע בדידות, עם כמה חברים ובני משפחה, או עם צוות הספורט המקומי שלך פנאי. ספורט כגון טיולים, קיאקים, שחייה, מחבט וספורט כדור ועוד הרבה פעילויות פיזיות אחרות לתת לך יותר אפשרויות עבור פעילות גופנית מהנה, אשר צפוי לשמור לך מוטיבציה. המרכז לבקרת מחלות ומניעתן מעיד על כך שמבוגרים מבצעים לפחות 150 דקות של פעילות אירובית מתונה או 75 דקות של פעילות אינטנסיבית מדי שבוע.

יתרונות חברתיים

מבוגרים וילדים כאחד נהנים מבחינה חברתית מפעילות גופנית חיצונית. השתתפות בספורט ובנופש מספקת לילדים לקשישים הזדמנות להיפגש ולבנות מערכות יחסים עם אחרים. השתתפות בצוות תסייע לך ליצור חברויות מתמשכות עם אנשים אשר חולקים את התשוקה שלך לבילוי בחוץ.

מרגיש גורם טוב

פעילות גופנית מסייעת להפחית את הלחץ ומונעת מקרים מסוימים של דיכאון. פעילות גופנית מפחיתה חרדה, פעילות עקבית מספקת הקלה רבה יותר עבור חרדה ודיכאון. הערכה עצמית טובה יותר נובעת לעתים קרובות מבילוי מתמשך, באופן חלקי בשל ירידה בלחץ ובהרגשה הכללית של רווחה המתרחשת מתרגיל אירובי רגיל. נשימה אוויר צח בסביבה טבעית, רגועה גם מסייע לאנשים רבים להירגע ולהפחית מתח וחרדה.

נפש ותנועה

מחקרים מראים כי אנשים שמתרגלים באופן קבוע חווים שינה ארוכה יותר, עמוקה יותר, רגועה יותר. לישון טוב יותר תוצאות יותר אנרגיה ערנות למחרת, המאפשר ריכוז טוב יותר ויכולת לחשוב על רמות גבוהות יותר. יחד עם מנוחה טובה יותר והתחדשות הגוף שלך במהלך הלילה, פעילות גופנית קבועה המפחיתה מתח, חרדה ותסמינים של דיכאון יעזור לך להתרכז יותר במהלך היום.