הרגל תרגילי הרגל לאחר להיות מרותק למיטה

רופאים לרשום מנוחה במיטה בזמנים כאשר לקום מהמיטה או לשאת משקל על הרגליים מזיק לבריאות שלך. אתה יכול להיות prescribed המיטה עבור מגוון רחב של בעיות כגון סבל ממחלה קשה, לחץ דם גבוה – לחץ דם גבוה – או אגן שבור. בעקבות ההמלצה של הרופא על מנוחה במיטה חיוני להחלמה שלך, וחוסר ציות יכול להיות מסכן חיים. עם זאת, לאחר תקופה של מנוחה במיטה תצטרך תחזוק הרגל לחדש את הפעילות היומיומית שלך.

ההשפעות של מנוחה במיטה

למרות כל אדם משתנה במקצת, בדרך כלל זה לוקח רק ארבעה ימים של מנוחה במיטה כדי לגרום להקטנה משמעותית של מסת שריר בכל הגוף שלך, במיוחד את הרגליים. בגלל שאתה לא נושאת משקל על הרגליים שלך, תהיה לך חולשה מוגברת עלול להתקשות אפילו עומד אחרי המיטה שלך לנוח. ביצוע טווח של תרגילי תנועה עם הרגליים בזמן מנוחה על המיטה, אם מותר על ידי הרופא שלך, יכול להפחית את ההשפעות במקצת.

חיזוק ראשוני

שב על קצה המיטה ואת משאבת את הקרסוליים למעלה ולמטה כדי להגדיל את השאלה ולהתחמם השרירים שלך במשך כמה דקות. החל 1-פאונד באזיקים במשקל הקרסול עד הקרסוליים שלך כדי לספק התנגדות התרגיל שלך. לבעוט את הרגליים למעלה בלי להרים את הירך מהמיטה. תרים את הברכיים למעלה, ואז תחזיר את הרגליים לרצפה, תחזיק את הברכיים כפופות, תרגיל את הירכיים.

חיזוק נוסף

מניחים כדור רך בין הברכיים ולוחץ יחד כדי לעבוד את הירכיים הפנימיות. לעטוף רצועת התנגדות סביב הירכיים התחתונות שלך, ולהפריד ולסגור את הרגליים כדי לחזק את הירך החיצונית. מניחים לולאה של רצועת ההתנגדות סביב הכדור של כף הרגל ומשאבים את הרגליים כלפי מטה בזמן החזקת הלהקה מעל הרגל שלך, או לכופף את הקרסול כלפי מעלה בעוד עוזר מחזיק את הלהקה מתחתיך. לעבוד את הדרך עד השלמת כל התרגיל 40 פעמים. אתה מחזק עוד יותר על ידי הוספת עוד משקל או התנגדות גבוהה יותר הלהקה שלך.

חיזוק פונקציונלי

רכיבה על אופניים שכיבה יכולה לספק שיקום לסיבולת ירודה, אשר נגרמת גם על ידי מנוחה במיטה. העברת הרגליים קדימה ואחורה על האופניים, להגדיל את העוצמה ואת ההתנגדות לאורך זמן, יעבדו את רוב השרירים ברגליים. עמידה יכולה גם לחזק את השרירים ולהכין אותך על הליכה ושימוש במדרגות. ביצוע תרגילים עומדים כגון בעיטות, צעדות וקרסוליים יחזקו באופן משמעותי את השרירים ויכולים גם לכוון את השרירים המייצבים.