הוא פדיאסורה תזונה מספיק עבור שנה אחת?

PediaSure ושאר הילדים מסוג נוסחה משקאות לעשות הבטחות רבות להורים של אוכלי בררן. הם משקאות מוגנים מכילים ויטמינים ומינרלים יותר מאשר זכוכית ממוצעת של חלב. חלקם עשויים לטעום טוב יותר לילדים. עם זאת, משקאות משלימים המיועדים לילדים לא יכול להיות התשובה לטווח ארוך שאתה צריך עבור התזונה של הילד.

PediaSure הוא משקה משלים לילדים. כמו משקאות מבוגרים לעיתים קרובות צורכים כאשר הם ממהרים או מנסה להחליף ארוחה, PediaSure מכיל קלוריות נוספות חלבון כמו גם ויטמינים ומינרלים רבים. זה מגיע טעמים שונים, כגון שוקולד תותים, והוא זמין נוסחאות שונות. על פי אתר PediaSure, מוצריה מומלצים לשימוש כללי הן עבור פעוטות והן של ילדים החל מגיל 2. זה לא אומר שאתה בן 1 לא יכול לשתות אותם, אבל אתה צריך לבדוק עם הרופא הראשון.

ישנם מספר סוגים של PediaSure. זהו חלב מתוק כמו חלב משקה, וכמה סוגים דומים מבחינה תזונתית לחלב בעוד אחרים מכילים מרכיבים נוספים כגון סיבים ו- DHA. הם משתנים בתכולת הקלוריות, השומן והחלבון שלהם. באופן מפתיע, עם זאת, אתר האינטרנט PediaSure מדווח כי המוצרים שלה מכילים בדרך כלל בין 30 אחוזים ל 40 אחוז היומי מומלץ ויטמין D הכנסה. ד”ר ארי בראון, ממחברי “Baby 411”, מדווח כי כוס חלב מכילה כ -25% מהמלצת ויטמין D בת שנה. פירוש הדבר כי PediaSure, אשר נחשב משקה מבוצר, עדיין לא עומד בדרישה של ויטמין D בן ה -1. כמו רוב הפעוטות, גם תינוקות על הנוסחה יחייבו תוספת ויטמין D.

ד”ר בראון הוא לא אוהד של משקאות סוג הנוסחה פעוטות מכמה סיבות. ראשית, הם יקרים. השווה גלון של חלב שלם עם 12 Pack של PediaSure, ואתה יכול לשקול מחדש את הבחירה שלך. בעוד PediaSure הוא מקור עשיר של חומרים מזינים כמו ויטמינים, מינרלים וחלבון, אלה חומרים מזינים צריך להיות בשפע בדיאטה הכוללת סוגים רבים של מזונות. ללמד ילדים לשתות את הקלוריות שלהם ואת חומרי הזנה במקום לאכול אותם עשוי להגדיר אותם על הרגלים רעים מאוחר יותר בילדות ובחיים. אם הילד שלך לא אוכל, לתת לה משקה מילוי עלול להפוך את הבעיה גרועה יותר. ד”ר בראון מייעץ הימנעות PediaSure ומשקאות דומים אחרים, אלא אם פעוט שלך הוא malnourished או overweight underweight. גם אז, אתה צריך לעשות זאת רק תחת הדרכתו של רופא הילדים שלו.

אם הילד שלך לא רוצה לשתות חלב רגיל, או לא מעוניין במזון, נסה לעשות גרסה משלך של מילקשייק בריא. חלב מעורבב עם פירות וכמה קוביות קרח עושה בוקר טוב או אחר הצהריים חטיף. אתה גם יכול לנסות חלופות חלב טעים אבל בריא כמו יוגורטים בטעם וחלב סויה או שקדים. כמוצא אחרון, ד”ר בראון מציע הטעם שלך חלב בן שנה. עם זאת, לפני הוספת כמות גדולה של אבקת שוקולד, נסה רק כפית של מבוצר לערבב ב. זה משפר את הטעם מבלי להוסיף עודף סוכר.

זיהוי

נוסחאות PediaSure

כּוֹרַח

חלופות PediaSure