גלידה ויוגורט על דיאטה דלת פחמימות

דיאטה דלת פחמימות מפחיתה את צריכת מרבית הפחמימות, כולל סוכר. בהתאם לתזונה, אתה עשוי להיות מעודדים לבחור שומנים בריאים או לשמור על צריכת שומן מתונה. מוצרי חלב נכללים בדרך כלל בתוכנית אכילת פחמימות מופחתת, אך אילו מוצרים תלויים בתזונה. פחמימות נמוכות יותר של מוצרי חלב מועדפים, כמו גלידה ויוגורט, הן אופציה על דיאטות מסוימות.

דיאטות פחמימות נמוכות נעות בין תוכניות המגבילות את כל הפחמימות לאלו שמפחיתים או חוסמים כמה פחמימות. דיאטות מסוימות, כמו דיאטה אטקינס, לאפשר שומן ללא הגבלה, בעוד אחרים, כולל דיאטה אזור או סאות ביץ דיאט, להגביל את צריכת השומן. החלב הכלול בתזונה תלוי באיזו תוכנית פחמימות נמוכה או נמוכה יותר אתה עוקב אחריה. אם אתה על דיאטה אזור או סאות ‘ביץ’, מוצרי חלב דל שומן מקובלים, אבל שומן מלא, מוצרים פחמימות נמוכה הם לא. ההפך הוא הנכון על דיאטה אטקינס.

יוגורט הוא מקור מצוין של סידן וחלבון, המספק פתרון קל לארוחות או חטיפים על דיאטה דלת פחמימות. דילוג יוגורט ממותק סוכר לחתוך פחמימות נוספת על ידי בחירה של יוגורט יוגורט בסגנון יוונית לא ממותק. קרם דל שומן או יוגורט ללא שומן מכיל כמה שרק 9 גרם של פחמימות ו 22 גרם של חלבון. השתמש יוגורט במנות מלוחות או להוסיף פירות פחמימות נמוכה, כמו פירות יער.

דיאט ידידותית גלידות, החל גלידות דלות שומן דל קלוריות מטפל לאלה עם כל השומן ואף אחד ממחסני הסוכר למלא המדפים. דל שומן מתייחס לעיתים קרובות גבוה carbohydrates, גם אם קלוריה לספור סביר. פחמימות נמוכות פחמימות מחליפות את הסוכר עם אלכוהולי סוכר, כמו מלטיטול, אך עשויות להשתמש בממתיקים מלאכותיים. אלה הם מלאים שומן ו קלוריות גלידות, ולא מתאים הרבה דיאטה דלת פחמימות, כמו סאות ביץ ‘דיאט או דיאטה אזור.

מוצרי פחמימות נמוכה, כולל יוגורט וגלידה, מומתים בדרך כלל עם ממתיקים מלאכותיים או עם אלכוהול. כמה תוכניות אכילה נמוכה פחמימות לאמץ את המאכלים האלה, בעוד אחרים המליצו להימנע מהם ובחירה שלמים, מזון לא מעובד. ממתיקים מלאכותיים אין קלוריות, ובדרך כלל נחשב בטוח על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקני. אלכוהולי הסוכר מכילים קלוריות, אבל הם ללא פחמימות. אלכוהולי הסוכר עלולים לגרום לעצב במערכת העיכול.

תוכניות דיאטה נמוכות ופחמימות נמוכות

יוֹגוּרט

גלידה

ממתיקים