תחמוצת מגנזיום וכליות

מגנזיום הוא מינרל הגוף שלך צריך. כי זה מעורב יותר מ 300 תגובות מטבוליות, מקבל את הדרישות היומיות שלך הוא חובה. הדיאטה האמריקנית טיפוסית הוא חסר מאוד את כל ניצני עלים ירוקים המספקים את האלמנט הזה. לכן, ייתכן שתידרש תוספת יומית. עם זאת, זהירות יש צורך כאשר אתה לוקח את התוספת, במיוחד אם יש לך בעיות בכליות. כמו תמיד, להתייעץ עם הרופא שלך לפני שאתה מתחיל לקחת משהו חדש.

תחמוצת מגנזיום

מגנזיום אוקסיד, הידוע גם בשם מגנזיה, נמצא באופן טבעי כמו periclase, חומר סלע מוצק לבן. כאשר מוסיפים למים, זה נקרא חלב של מגנזיה. זה יכול לשמש מכמה סיבות. לדברי PubMed בריאות, בנוסף להיותו תוסף תזונה, אנשים עשויים להשתמש תחמוצת מגנזיום כמו נוגדי חומצה כדי להקל על צרבת ועל בטן חמוץ או כמו משלשל לטווח קצר כדי לנקות את המעיים לפני הניתוח. זה גם יכול להיות מיושם באופן מקומי על פצעים canker לספק הקלה. תחמוצת מגנזיום ניתן למצוא בטבליות, כמוסות, או צורות נוזלי.

מגנזיום וכשל בכליות

עבור אנשים עם תפקוד כליות לקוי, רעילות מגנזיום היא אפשרות ממשית מאוד. תפקוד הכליות מופחת יכול לגרום לאובדן היכולת של הכליות להסיר מגנזיום עודף. זה יכול להוביל לרמות רעילות של מגנזיום או hypermagnesmia חמורה. Hypermagnesmia יכול להיות בעיה אצל אנשים שיש להם מחלת כליות כרונית. לעתים קרובות הם לוקחים מגנזיום המכילים קלסרים פוספטים כדי לנהל רמות זרחן גבוהות שעלולות להתרחש בחולים המקבלים דיאליזה באופן קבוע. מחקר A1982 שפורסם בעיתון “נפרון” הראה כי היפרגמנסמיה בלתי מבוקרת לא התרחשה בחולי דיאליזה שלוקחים קלסרים המכילים מגנזיום. עם זאת, לאחר רמות מוגברת של מגנזיום היא תופעה שכיחה בחולי כליה תמיד צריך להיות פיקוח.

מגנזיום וכליה

אצל אנשים עם כליות בריאות, המגנזיום מדווח להפחית את היווצרות אבנים בכליות על ידי יצירת סביבה אלקלינית בגוף ובכך מעכב היווצרות של גבישי סידן אוקסלט בשתן. מחקר שפורסם ב -2004 ב “Journal of the Medical Association of Thailand”, דיווח על ירידה משמעותית בגורמים התורמים ליצירת אבנים בכליות. החוקרים המליצו כי אנשים בסיכון להיווצרות אבן צריכים להיות משלימים עם מגנזיום ואשלגן יחד כדי לספק את הסביבה אלקליין צורך להפחית את היווצרות אבן.

סימפטומים של היפרמגנמיה

כאשר מדי מגנזיום אוספת בגוף, hypermagnesmia מתרחשת. הסימפטומים של מצב זה הם לחץ דם נמוך, עייפות, בלבול, הפרעות קצב. ככל שהמצב מחמיר, אדם יכול לחוות קשיי נשימה, חולשת שרירים ודום לב אפשרי. אם אתם סובלים מתסמינים אלו, או חושדים בהיפרמגנמיה, פנו מיד לרופא.