רשימה של מזונות טובים & רע עבור הקול שלך

שמירה על הקול שלך בריאה היא לא רק על הימנעות הצטננות או פלוס שמקשים לשיר או לדבר, אתה גם צריך לשמור על אורח חיים בריא דיאטה. בעוד מזונות מסוימים יכולים להזיק עבור אקורדים הקול שלך או להפעיל ריר מלא בגרון, אחרים יכולים למעשה לעזור לשפר את הגרון ואת בריאות חוט הקול.

קפאין משקאות אלכוהול

כל משקאות המכילים קפאין, לרבות תה, קפה וסודאס מסוימים, מזיקים לקולך. בגלל קפאין הוא משתן טבעי, זה יכול לגרום לשרירי הגרון שלך להיות מיובש, מה שמוביל שריר התכווצות. שרירים הדוקים עושים את זה קשה יותר – ומסוכן יותר – כדי שתוכל להפיק את הקול היפה והחלק הזה עם הקול שלך. השרירים הדוקים, לאורך זמן ארוך או קבוע, עלולים לגרום למיתרי קול פגומים, גרימת זעם, מתח או אפילו הפסד ביכולת הקול.

מוצרי חלב ומוצרי חלב

מוצרי חלב הם אחד מקבוצות המזון הגדול ביותר כדי למנוע להגן על הגרון. חלב ומוצרי חלב, כולל יוגורט, גבינה, גלידה, חלב וחמאה, הגדלת הייצור ליחה בגרון. רירית נוספת מקשה על יצירת צליל ברור באופן עקבי, כמו שאתה מבלה את רוב הזמן שלך ניקוי הגרון שלך או לדאוג כי תצטרך. אמנם אין צורך להימנע מכל מוצרי החלב, לצרוך אותם לפני ביצוע, או על בסיס קבוע, לא מומלץ.

מזונות

להישאר טוב hydrated הוא המפתח קול בריא, על פי המאמנים ווקאלית רבים. בעוד להבטיח לך לשתות מספיק נוזלים לאורך היום הוא המפתח, אתה יכול גם להגדיל את צריכת הנוזלים שלך באמצעות מזונות שאתם אוכלים. בנוסף מומלץ שמונה כוסות 8 גרם של משקאות שאינם קפאין, לשקול פירות וירקות באופן טבעי גבוה במים. טעמים מרעננים, מרעננים של עגבניות גלם, סלרי מלפפון תהיה הקלה בברכה על מיתרי הקול שלך קשה. באופן דומה, פירות עשירים נוזל כגון תפוחים, ענבים ואפרסקים הם גם “קול ידידותי” הבחירות.

מזונות עשירים בויטמין A

ויטמין A ניתן למצוא באופן טבעי במגוון רחב של מזונות, וזה חיוני ויטמין מסייע לשמור על רקמות רכות, העור ואת רירית ממברנות בריא. בריריות ריריות בריאים, כמו אלה שנמצאו בגרון שלך, לתת לך בריאות גרון טוב יותר. ויטמין A נמצא בכמויות גבוהות בביצים ובבשר, במיוחד בכבד. זה זמין גם פירות וירקות צהובים וכתומים, כגון פלפלים מתוקים כתומים, גזר, משמשים, מלון, כמו גם כהה, עלים ירוקים, כגון כרוב ותרד.