השמנת יתר זכר ונקבה

השמנת יתר הפכה לבעיה גדולה יותר בארצות הברית במהלך 30 השנים האחרונות, על פי נתונים שנאספו על ידי המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן (CDC). הבעיה הגוברת יכולה לבשר בעיות בריאות ותוחלת חיים ארוכות טווח יותר. השמנה משפיעה על זכרים ונקבות בדרכים שונות, כי יש להם סוגים שונים של הגוף הטבעי ואת אחוזי השומן בגוף.

הַגדָרָה

מדד מסת הגוף (BMI) הפך לסטנדרט של מחלקת הבריאות והבריאות בארה”ב (HHS) להשמנת יתר ב -1985, על פי “מעבר ל- BMI”, מאמר שפורסם במגזין המקוון Slate. מדד ה- BMI מודד את השומן בגוף על-ידי חלוקת המשקל בקילוגרמים לגובה שלך ב- inch אינץ ‘, ולאחר מכן הכפלת המספר ב -703. אתה נחשב שמן מאד אם ה- BMI שלך הוא 30 ומעלה, עודף משקל אם הוא נמצא בין 25 ל -29.9 ונורמלי אם זה 18.5 ל 24.9.

מגמות

שיעור השמנת יתר של נשים עלה מהר יותר מאשר שיעורי השמנת יתר של גברים. בשנים 2007 ו -2008, 35.5% מהנשים ו -32.2% מהגברים שהיו בני לפחות 20 שנים היו שמנים, על פי סקר CDC. ה- CDC העריך את BMI הממוצע של האמריקאים שש פעמים מאז 1960. הוא דיווח כי אחוז האמריקנים שמנים יש יותר מאשר הוכפל מאז 1980. גברים היו BMIs ממוצע גבוה יותר מ 1960 עד 1994, ו BMIs הממוצע של נשים עלה על גברים & # 039 ‘S בסקר 1999-2002.

גורם ל

שיעור השמנת יתר של נשים עשוי להיות גבוה משיעורי השמנת יתר של גברים, שכן נשים רבות, במיוחד נשים לא היספניות שחורות והיספאניות, “מרוצות מגודל גופן”, על פי ה- CDC. הסקר 2007-2008 גם הגיע למסקנה כי אוכלוסיות שחורות ו היספאניות שאינן היספניות הינן בעלות אחוז גבוה יותר של גברים ונשים שמנים מאשר האוכלוסייה הלבנה שאינה היספאנית, משום שהם מתממשים פחות ופחות צפויים לחיות ליד חנויות עם מזון בריא.

משקל בריא

השמנת יתר הסטטיסטיקה לא להבדיל בין משקל מסת שריר לבין שומן גוף בריא ואת המשקל של שומן גוף בריא. לגברים יש “כמעט פי שניים את אחוז מסת השרירים” מאשר נשים, על פי ספר “הזמנה לבריאות”. לעומת זאת, “השמנת יתר” של נשים נגרמת בחלקן משומן גוף בריא בירכיים ובירכיים, בעוד ששומן הגוף בגוף מתאים יותר להיות שומן גוף בריא בבטן ובמותן. לאישה הממוצעת יש 27% שומן בגוף, והגבר הממוצע 15%.

מַשְׁמָעוּת

השמנת יתר מגדילה את הסיכון למחלות לב כליליות, לחץ דם גבוה ושבץ, על פי נתוני רשת בקרת המשקל, המתארת ​​את עצמה כ”משרד הממשלתי הפדרלי המוביל למחקר ביו-רפואי בנושא תזונה והשמנת יתר “. השמנת יתר היא גם גורם סיכון לסרטן השד, בעיות נשימה, סרטן המעי הגס, מחלת כיס המרה, כולסטרול גבוה, סרטן כליות, מחלת כבד שומני לא אלכוהולית, אי סדירות של הווסת, אוסטאוארתריטיס, סיבוכים בהריון, דום נשימה בשינה וסוכרת מסוג 2.