הוראות אמבטיה פרפין

אמבטיות פרפין היו פעם טיפול ספא יקר זמין רק פטרונים או טכניקה מרגיעה המשמשים שיקום תוכניות רפואיות. למרבה המזל, כמה יצרני מוצרים ביתיים פיתחו אמבטיות פרפין לשימוש אישי בבית. אמבטיות פרפין להשתמש חום שעווה פרפין לתת לך עור חלק יותר, כדי להרגיע את השרירים וכואב לך להירגע. השימוש שלך אמבטיה פרפין כראוי נותן לך את הסיכויים הטובים ביותר להצלחה ללא כל סוג של פגיעה מן החום של שעווה האמבטיה.

בצע את ההוראות עבור מודל האמבטיה שלך פרפין מסוים על כמה שעווה למקום באמבטיה. אם אתה פשוט באמצעות סיר חרס בבית, במקום 3 ק”ג. של שעווה לתוך הסיר ולהגיע גבוה. אפשר שעווה פרפין להתמוסס, לבדוק את הטמפרטורה לעתים קרובות עם מדחום ממתקים. השעווה מוכנה כאשר היא מגיעה בסביבות 115 ל 125 מעלות פרנהייט, מורה לג’ים קלובר בספרו “יסודות הרפואה הספורטיבית”. הפחיתו את החום עד בינוני כדי לשמור על טמפרטורה קבועה.

לשטוף את החלק הגוף כי אתה מתכנן למקם את האמבטיה פרפין עם מים חמים וסבון. אם הידיים שלך יש שמנים או לכלוך עליהם, שעווה לא יכול להישאר גם כן, וכתוצאה מכך חוויה משנה נקוב. הידיים והרגליים הם חלקי הגוף הנפוצים ביותר להתרחץ פרפין, אבל אתה יכול להשתמש שעווה על כל חלק של הגוף שלך כל עוד זה לא רגיש לחום.

טובלים את החלק בגוף לתוך השעווה, ולאחר מכן להסיר אותו, ומאפשר עודף לטפטף בחזרה לאמבטיה. אפשר פרפין להתקשות במשך 10 שניות, ואז לטבול שוב לאמבטיה. המשך את התהליך עד שבנית את ציפוי כי הוא 5 עד 7 שכבות עבות, אומר המרכז הרפואי של אוניברסיטת אוהיו. נתק את האמבטיה או הסר מהחום.

לעטוף את שעווה במגבת כדי לשמור על זה חם בזמן שהוא נשאר על החלק הגוף שבחרת לטבול. אפשר שעווה להישאר על חלק הגוף לפחות 20 דקות. הגדרת טיימר לדיוק. ברגע שהזמן עולה, בזהירות לקלף את השעווה משם, חושף עור חלק מתחת.

שמור על שעווה בשימוש אם פרפין הוא רק לשימוש הפרטי שלך, מציע Homedics.com. אתה יכול remelt ולעשות שימוש חוזר שעווה בפעם הבאה שאתה משתמש באמבטיה פרפין שלך. אם מישהו אחר משתמש באמבטיה, עדיף להשליך את השעווה בשימוש ולהשתמש ברים חדשים בפעם הבאה.