תפו”א צ’יפס

בואו נודה בזה, אנשים כמו שבבי תפוחי אדמה. אין פלא חנויות מכולת להקדיש המעבר כולו עבור כל וריאציות של שבבים. חטיף פופולרי, צלחת בצד סנדוויץ ‘ומרכיב העיקרי של הצדדים, צ’ יפס צ ‘יפס תזונה לא צריך להתעלם. כמה צ ‘יפס צריך לאכול? האם יש סוגים טובים יותר לבריאות מאשר לאחרים? מה עם התוכן מלח שלהם?

פרשת המציאות

הגודל הסטנדרטי לשרת עבור צ ‘יפס על תוויות תזונה הוא 1 oz. – כי הוא 13 עד 16 צ’ יפס., אם אתה תוהה מי אוכל את זה ועוצר, שלא לדבר על מי נחשב, ואז את ההודעה פגע הביתה. יש פער עצום בין מה שאנשים קוראים על תוויות לבין מה שהם אוכלים. משפחה בגודל תפוחי אדמה שבבי שקיות, בעוד חסכונית, יכול להיות אסון תזונה. אנשים שאוכלים שבבי תפוחי אדמה סביב חברים או בעת צפייה בטלוויזיה הם פגיעים overconsumption ואכילה חסרי דעת.

הרגל או לטפל

אם אתה יכול לאכול צ ‘יפס תפוחי אדמה תלוי הרגלי האכילה שלך ומטרות הבריאות. צ ‘יפס לעתים קרובות לקחת כמו חטיפים על פירות וירקות – אשר אנשים לא מקבלים מספיק כמו שהוא. עבור ירידה במשקל, מדלג על הפרט היומי בגודל בגודל שבב תפוח יכול לשפוך יותר מ קילו בחודש. תארו לעצמכם כמה משקל אתה יכול להפסיד אם אתה נוטה לאכול יותר מנה אחת. אם שבבי תפוחי אדמה הם מזון פעם ב-בזמן שאינו פוגע צריכת פירות וירקות שלך או ירידה במשקל מאמץ, אז חלק הגיוני יכול להתאים את הדיאטה שלך.

מלח

הכל מסתכם בחלקים, בתוכן הנתרן של שבבי תפוחי האדמה הספציפיים ובכמות של מזונות עתירי מלח אחרים בתזונה. מותג של מלח וחומץ חומץ מכילים 380 מ”ג של נתרן לאונקיה, בעוד מגוון קלאסי יש 180 מ”ג. לאכול שלוש או ארבע פעמים את גודל המשרתים, ואת צריכת הנתרן שלך יהיה נערמים. הלב הלאומי, ריאות ודם המכון ממליץ אנשים בריאים לקחת לא יותר מ 2,400 מ”ג של נתרן ביום. הוסיפו מאכלים מעובדים ומשומרים בנוסף לשבבי תפוחי אדמה לתזונה היומית שלכם, ואתם כבר עברו את הגבול שלכם.

אפוי מופחת שומן

גרסאות אפויות ומופחתות שומן של שבבי תפוחי אדמה מכילים פחות קלוריות ושומן – אבל הן עדיין מכילות אותן, והן לא תמיד מספקות חטיף בריא. 1 oz. מנה של שבבי תפוחי אדמה אפויים של המותג יש 120 קלוריות ו 2 גרם של שומן, לעומת 150 קלוריות ו 10 גרם עבור מגוון קלאסי. שומנים מופחתים מכילים 130 קלוריות ו -7 גרם שומן לעומת 150 קלוריות ו- 9 גר ‘מקורי. קרא תוויות, השווה מוצרים, קבל החלטה חכמה וצפה במנות שלך.

ללא שומן

Olestra הוא תחליף שומן המשמש שבבי צ ‘יפס ללא שומן, אשר מכילים מחצית הקלוריות של שבבי רגיל ולא גרם שומן לאונקיה. אם אתם רוצים כמות גדולה יותר של אותם קלוריות, צ’יפס נטולי שומן הם אופציה: חוקרים במרכז לחקר ביו-רפואי בבנינגטון רוג’ מצאו כי מחליפים חטיפים עם שומן ללא שומן עם אולסטרה במשך תשעה חודשים, של דיאטה דלת שומן, ירידה משמעותית במשקל. עם זאת, אכילת מוצרים המבוססים על אולסטרה על בסיס קבוע מפריעה לקליטת הגוף של ויטמינים A, D, E ו- K. החוקרים מצאו כי מולטי ויטמין משוחזר רמות ויטמין A ו- E אך לא בטא קרוטן, ליקופן ולוטאין, אנטי חמצון הגוף שלך צריך להילחם במחלות ודלקת.