שרירים מרגיעים במשקל

רלקסרים שרירים יכולים להיות שימושיים לטיפול במחלות שונות, כולל פציעות גב ושרירים. נטילת תרופות דרך הפה אומר כי התרופה מופצת בכל הגוף שלך, לא רק למקום הפציעה. תרופות אלו יכולות להשפיע על הגוף שלך בדרכים רבות מלבד הפחתת עוויתות בשרירים הפגועים שלך. למרות שמרפי שרירים אינם גורמים ישירות לעלייה במשקל, הניידות המופחתת של הפציעה וההשפעות של התרופה עלולה לגרום לעלייה במשקל כתוצאה מירידה בפעילות.

מרפי שרירים משמשים בדרך כלל לטיפול בכאבי גב ופציעות שרירים אחרות. כאשר שריר הוא נפגע, זה מפרפר עוויתות גרימת כאב ופגיעה יותר בשריר. רלקסרים שרירים להפחית תגובה זו לפציעה בכך שהוא מאפשר לשריר להפסיק התכווצות ולהתחיל ריפוי. שימוש בתרופות אלו יכול לעזור לך לממש את השרירים הפגועים, לשמור על כושר ולמנוע עלייה במשקל מפני חוסר פעילות.

תרופות להרפיית שרירים הן תרופות הרגעה, זה סוג של תרופות כולל carisoprodol, cyclobenzaprine, naproxen ו diazepam. תרופות הרגעה הן דיכאון מרכזי במערכת העצבים ולפעול על הגוף שלך על ידי האטה בפעילות המוח וגורמת להרפיית שריר השלד. תרופות הרגעה כגון relaxers שריר יכול לגרום נמנום, לקוי לחשוב ולהפחית את היכולת או עניין בקבלת החלטות תזונה נכונה. מבוגרים מבוגרים נמצאים בסיכון מיוחד ללקות קוגניטיבית עם תרופות אלה וכתוצאה מכך הם עשויים לחוות עלייה במשקל משמעותית אם התרופה משמשת לכאב כרוני.

להרפיית שרירים לדכא את מערכת העצבים המרכזית שלך ובכך מאט רבים של תהליכים שהופכים את הגוף לתפקד. תרופות אלה בדרך כלל prescribed לתקופה קצרה של זמן של חמישה עד שבעה ימים עבור תנאים חריפים. שימוש קצר טווח בתרופות אלו עלול לגרום לעלייה קלה במשקל של 2 עד 3 ק”ג. כפי שאתה להקטין את הפעילות כדי לרפא את הפציעה. שימוש ממושך או שימוש לרעה בתרופות אלו עלול לגרום לעלייה משמעותית במשקל ככל שתמשיכו לחוות ירידה בפעילות גופנית כוללת.

מרפי שרירים, יחד עם תרופות כאב ופיזיותרפיה, הם טיפול קצר טווח שימושי עבור פציעות שרירים. בעקבות טיפול משטר הטיפול העיקרי של הפציעה שלך תגרום מהר ריפוי פעמים וסיכון קטן של תופעות לוואי כגון עלייה במשקל. אם יש צורך בטיפול ארוך טווח בתרופות להרפיית שרירים, שים לב לכך שיש סיכון לעלייה במשקל וכן פוטנציאל להתמכרות.

שימושים של רלקסרים שרירים

פוּנקצִיָה

תרופות משכיות ו במשקל

שרירי Relaxers לטווח קצר