שמן מנטה לגירוד

שמן מנטה יכול לעזור לעצור את הגירוד. מספר בעיות בריאותיות לגרום גירוד ואת השימוש שמן מנטה בדילול נמוך יכול להביא הקלה במקרה כלשהו. עם זאת, שמן מנטה עלול לגרום כמה תופעות לוואי אם לא נעשה שימוש נכון. התייעץ עם איש מקצוע רפואי מוסמך לפני השימוש בשמן מנטה.

עִקצוּץ

לדברי Mayo Clinic, עור יבש, פריחות, מחלות עור, תגובות אלרגיות, סמים וכמה מחלות פנימיות יכול לגרום לגירוד. מתח עקיצות חרקים יכול גם ליצור גירוד. ראשית, לזהות את מקור הגירוד, אז זה יהיה קל יותר לדעת איך לטפל בגרד. שמן מנטה יכול לשמש לטיפול בחלק מהתנאים שגורמים לגירוד.

שמן מנטה

לדברי ג’וליה לולס ב”אנציקלופדיה המאויירת של שמנים אתריים “, שמן מנטה מופק מן המנטה עשב על ידי זיקוק אדים. השמן הוא ירוק חיוור או צהוב בצבע ויש לו ריח טרי, מנטה. שמן מנטה הוא גבוה ב mentho מרכיב כימי, אשר עלול לגרום רגישות העור אצל אנשים מסוימים.

יתרונות

Lawless כותב כי שמן מנטה אנטי דלקתי, חיטוי משכך כאבים. השתמש שמן מנתה לטיפול גירוד נגרמת על ידי דרמטיטיס, גרדת ומתח. שירלי פרייס, ב “עבודה ארומתרפיה,” מייעץ את השימוש של שמן מנתה לטיפול גירוי בעור. בנוסף, שירלי ולן פרייס כותבים, ב “ארומתרפיה עבור אנשי מקצוע בתחום הבריאות”, כי שמן מנטה מרגיע גירוי בעור, פריחות ואדמומיות.

איך להישתמש

המחיר ממליץ להשתמש בדילול של פחות מאחוז אחד של שמן מנטה לטיפול בגרד ובגירוי בעור. תמיד לדלל שמן מנטה בשמן המוביל או תחליב לפני החלת אותו על העור. החל שמן מנטה, על בסיס נשא, על שטח העור מושפע גירוד.

זהירות

באופן כללי, שמן מנטה הוא לא מגרה ולא רעיל לעור. עם זאת, בשל רמה גבוהה של תוכן מנתול, רק להחיל שמן מנטה בדילול נמוך, גירוי בעור עשוי למעשה להחמיר אם שמן מנטה מרוכז מדי. מחיר ומחיר ממליצים שמן מנטה הוא contra- לשימוש לשימוש עם תינוקות וילדים. דרמטיטיס מגע עלול להתפתח אצל אנשים רגישים לאחר שימוש בשמן מנתה. הימנע שילוב של שמן מנטה עם טיפולים הומיאופתיים. התייעץ עם איש מקצוע רפואי מוסמך לפני השימוש שמן מנתה לטיפול בגרד.