עובדות תזונתיים עבור fetuccine alfredo

מנות פסטה הן מצרך מזון עבור אנשים רבים, ובחלקם בוחרים ליהנות מפטוצ’יני עמוסי גבינת גבינת אלפרדו. הפסטה המשמשת למאכל זה, פטוצ’יני, דומה לספגטי, אבל אטריות זו שטוחה ודקה במקום עגולה ודקה. בעוד זה צלחת טעימה מציעה בריא carbohydrates, סיבים, חלבון, ויטמינים ומינרלים, עובדות תזונתיים אחרים שלה עשוי לתת לך להשהות. שומן רווי, נתרן ותכולת הכולסטרול ב פטוצ ‘יני אלפרדו לעשות את זה בצורה הטובה ביותר לאכול במתינות.

מנה של שתי מנות של מתכון אלפרדו אחד של פטוצ’יני מוסיפה 660 קלוריות לתוכנית הארוחה. אם אתה מקל על 2,000 קלוריות תוכנית ארוחה, הקלוריות בצלחת פסטה זה חשבון עבור 33 אחוז הקלוריות המותר ביום. זה עשוי להיות יותר מדי עבור ארוחה אחת. דיאט ערוץ התורם Michele Turcotte, M., RD ​​/ LDN, מציין את טווחי הארוחות הממוצע 300-500 קלוריות לנשים 400-600 קלוריות לגברים. שקול לאכול חלק קטן יותר של פטוצ’יני אלפרדו, או לחפש גרסה נמוכה קלוריות. פטוצ’יני אלפרדו הוא גם די גבוה בשומן. מנה יש 10 גרם של שומן, כולל 3 גרם של שומן רווי. זה אוכל עד חלק של המומלץ Mayo Clinic של מומלץ של 15 גרם של שומן רווי ליום.

בנוסף להיות גבוהה בשומן רווי, מנה של פטוצ’יני אלפרדו מכיל 10 מ”ג של כולסטרול. זה מהווה 3.3 אחוזים מהמינון המומלץ של כולסטרול של 300 גרם ליום. מנה אחת מכילה גם 1,280 מ”ג של נתרן. איגוד הלב האמריקני מייעץ לגבול של 1,500 מ”ג נתרן ליום עבור רוב האנשים. כולסטרול ונתרן יכולים גם לתרום להתפתחות מחלת לב.

הפסטה בפטוצ’יני אלפרדו תורמת 88 גרם פחמימות למנה. כמות זו היא חלק משמעותי של 225 עד 325 גרם אתה צריך לצרוך יומי עבור אנרגיה, על פי מאיו קליניק. אתה גם לקחת 2 גרם של סיבים, חומר מזין את הגוף משתמש עבור בריאות העיכול והמעיים. אתה יכול להגדיל את תוכן סיבים של צלחת זו על ידי בחירת זנים פסטה מחיטה מלאה. מאיו קליניק ממליצה לצרוך 25 עד 38 גרם של סיבים מדי יום.

פטוצ’יני אלפרדו הוא מקור טוב לחלבון. כל מנה של צלחת פסטה זו מספקת 18 גרם של macronutrient זה, אשר משמש כמקור אנרגיה משפיע על בניית שריר ותפקוד המערכת החיסונית. אתה צריך 46-56 גרם חלבון בכל יום, על פי Mayo Clinic.

לאכול מנה של פטוצ ‘יני אלפרדו כדי לשפר באופן משמעותי את צריכת הסידן שלך. מנה אחת של צלחת פסטה זו מספקת 30 אחוז מהצריכה היומית המומלצת של סידן. זה מגיע בעיקר גבינה, חמאה ושמנת נפוץ ברוטב אלפרדו. סידן ב Fettuccine אלפרדו הוא חיוני עבור כוח העצם בריאות הלב, אבל יש לזכור כי רווי שומן וכולסטרול בצלחת זו הם בהחלט לא טוב הלב שלך.

מנה אחת של פטוצ’יני אלפרדו מכיל 20 אחוזים של ברזל אתה צריך כל יום. ברזל חשוב לספירת תאי הדם האדומים שלך. מנה זו מספקת גם 12 אחוז מהערך היומי המומלץ של ויטמין A. ויטמין A בצלחת פסטה זו מגן על העיניים מפני מגוון של מצבים, כולל עיוורון וזיהומים.

קלוריות ושומן

שיקולים

פחמימות וסיבים

חֶלְבּוֹן

סִידָן

ויטמינים ומינרלים אחרים