מלדרם עבור בתי השחי הכהים

העור של אף אחד לא מושלם אפילו, אבל לחלק מאיתנו יש קצת יותר צבע מאחרים. העור discolorations כתמים כהים הם תופעה שכיחה, המכונה טכנית hyperpigmentation. היפרפיגמנטציה יכולה להשפיע על כל חלק בגוף, כולל בתי השחי שלך. אם אתה עייף כתמים כהים, אולי כדאי לך לנסות lightener העור כגון Meladerm.

תפקידה של מלדרם

צבע העור שלך מיוצר באופן טבעי על ידי פיגמנט שנקרא מלנין, אשר נוצר במלנוזומים. כאשר המלנוזומים שלך פעילים יותר, העור הסובב כהה יותר. Meladerm, על פי היצרן Civant Skin Care, פועלת להפחתת הפעילות של מלנוזום. זה עושה זאת על ידי צמצום נוכחותו של האנזים tyrosinase, אשר אינסטרומנטלי בייצור מלנין. Civant טוען כי תהליך זה יהיה לעמעם כתמים כהים, כולל אלה שנמצאו על המרפקים, הברכיים, בתי השחי ומפרקי, בתוך כמה חודשים.

רכיבים פעילים

Civant Skin Care טוענת להשתמש במרכיבים הפעילים המועילים ביותר והבטוחים ביותר, כולל חלקם של תמציות טבעיות. הבלוג פנימאי היופי המוח בחן את החומרים הללו, ומצא כי ראוי לציון ביותר היו חומצה kojic ו alpha-arbutin. חומצה קוג’יק הוא מנקה עור מוכח, לאחר שנחקר על ידי האקדמיה האמריקנית לדרמטולוגיה (AAD). Alpha-arbutin נחקר ביפן, שם נבדק על תאי עור אנושיים. שני המחקרים הגיעו למסקנה כי מרכיבים אלו היו בטוחים לשימוש על העור העדין שלך: Meladerm אינו מכיל hydroquinone, מפחית עור שעלולה להיות לו השפעה שלילית לטווח ארוך.

יְעִילוּת

Civant טוען כי, בשילוב עם פילינג רגיל, Meladerm יכול להתחיל טיוח תוצאות גלוי תוך שבועיים של שימוש. תוצאות מלאות, עם זאת, יכול לקחת חודשיים עד שלושה יהיה תלוי פיזיולוגיה העור שלך ובריאות. לאחר שלושה עד ארבעה חודשים, Meladerm נוטה להיות פחות יעיל ואתה יכול להפסיק להשתמש בו. מחקר AAD מצא כי חומצה kojic היה יעיל יותר מאשר תעשיית hydroquinone סטנדרטי. Alpha-arbutin נמצא גם יעיל: הוא הפחית סינתזת מלנין ב -60%. עדיין אין הוכחה להשפעותיו האמיתיות של מלדרם, אבל אלה הן סימנים מבטיחים.

שיקולים

יופי המוח מזהיר כי, בעוד Meladerm מבססת את יעילותה טוען על מחקר מדעי, כי המחקר אינו שלם. מחקרים על חומצה kojic ו alpha-arbutin היו שניהם שנערך במבחנה, כלומר הם נעשו על תאי העור או דגימות במעבדה. הם לא נבדקו במלואם על אנשים אמיתיים, עד שהמחקר הושלם, לא ניתן לדעת את האפקטיביות האמיתית או את הסכנה של מרככי העור כמו מלדרם. בפרט, אין הוכחה עדיין כי Meladerm יהיה להאיר את בתי השחי שלך.

אַזהָרָה

למרות שה- AAD הכריז שהחומצה הקוג’ית תהיה בטוחה לשימוש ב -2004, מחקר שנערך ב -1995 גילה כמה מקרים שבהם אנשים סבלו מתגובות אלרגיות לאחר מספר חודשים של שימוש. אם יש לך בעיות עור לפני או אחרי השימוש Meladerm, לדבר עם הרופא שלך; AAD גם מזהיר מפני שימוש יתר lighteners העור כמו Meladerm. יותר מדי יכול לגרום ocronosis, אשר הופך את העור שלך כהה ונותן לו צבע כחלחל. אם אתה מבחין כל שינוי צבע, להפסיק להשתמש Meladerm ולדבר עם הרופא או רופא עור.