לדחוף קופצים עבור שרירי הזרוע

Oxygenmag.com מציע כי שכיבות סמיכה הן תרגיל משקל גוף מצוין לחיזוק החזה, הכתפיים, שרירי הזרוע והתלת ראשי. דחיפות קופצים ניתן לעשות בווריאציות רבות. אימון כוח, על פי המרכז לבקרת מחלות ומניעתן, יכול להגדיל את צפיפות העצם, לשפר את כושר גופני, לקדם ירידה במשקל ולהפחית את הסיכון לפציעה.

שינוי דחיפה אחת הזרוע

זרוע אחת משופרת לדחוף מטרות החזה, הכתפיים, שרירי הזרוע, שרירי הבטן ו abdominals. כדי לבצע זרוע חד-פעמית שהשתנתה, התחל על הידיים והברכיים על הרצפה. לדחוף את הירכיים קדימה ולמטה ולהביא את פרקי הידיים מתחת לכתפיים שלך. לערב את abdominals. להוריד את החזה לכיוון הרצפה, שמירה על המרפקים קרוב לגוף. לדחוף את הגב ולהרים את היד הימנית שלך כמה סנטימטרים מהרצפה. חזור על דחיפה כלפי מעלה ולהרים את היד השמאלית שלך מהרצפה כמה סנטימטרים. המשך לחילופין, חוזר על 10 חזרות.

זרועות מתנדנדות

הזרוע המתנדנדת כלפי מעלה מכוונת אל החזה, הכתפיים, שרירי הזרוע, שרירי הבטן והבטן. כדי לבצע זרוע מתנדנדת כלפי מעלה, להתחיל על הידיים והברכיים על הרצפה. לדחוף את הירכיים קדימה ולמטה ולהביא את פרקי הידיים מתחת לכתפיים שלך. לערב את abdominals. הידיים שלך צריך להיות ברוחב הכתפיים חוץ עם הזרוע הימנית 4-6 ס”מ מעל השמאלית. להוריד את החזה לכיוון הרצפה, שמירה על המרפקים קרוב לגוף. דחוף חזרה למצב ההתחלה. חזור על 10 חזרות. לאחר השלמת 10 חזרות, לעבור את הזרוע השמאלית 4 עד 6 אינץ ‘מעל הזכות. להוריד את החזה לכיוון הרצפה, שמירה על המרפקים קרוב לגוף. דחוף חזרה למצב ההתחלה. חזור על 10 חזרות.

דחיפה בוסו

Bosu לדחוף כלפי מעלה את החזה, הכתפיים, שרירי הזרוע, שרירי הבטן ו abdominals. כדי לבצע bosu לדחוף למעלה, להתחיל על הידיים והברכיים על הרצפה. דחוף את הירכיים קדימה ולמטה. שים את הידיים על הצד השטוח של הבוסו. תביא את פרקי הידיים מתחת לכתפיים. לערב את abdominals. משוך את הברכיים מהרצפה. להוריד את החזה לכיוון הרצפה, שמירה על המרפקים קרוב לגוף. דחוף חזרה למצב ההתחלה. חזור על 10 חזרות.

מטומטם דחיפה

המטומטם דוחף כלפי מעלה את החזה, הכתפיים, שרירי הזרוע, שרירי הבטן ואת הבטן. כדי לבצע מטומטם לדחוף למעלה, להתחיל על הידיים והברכיים על הרצפה. דחוף את הירכיים קדימה ולמטה. מקום אחד מטומטם על כל צד של הכתף שלך לתפוס את המשקולות עם פרק ניטרלי. הרם את הברכיים מעל הקרקע. לערב את abdominals. להוריד את החזה לכיוון הרצפה, שמירה על המרפקים קרוב לגוף. דחוף חזרה למצב ההתחלה שלך. חזור על 10 חזרות.