כיסא עיסוי & הריון

טיפול בהנקה יכול בקלות להיות נהנו על ידי נשים בהריון. אחת השיטות של עיסוי זה פופולרי אצל נשים הרות הוא עיסוי כיסא, שבו הלקוח יושב בכיסא מעוצב ארגונומי עם החזה והבטן על מנוחה מרופדת ופניה במנוחת פנים מרופדת. עיסוי כיסא הוא התאמן בדרך כלל ללא שמן או קרם.

מַשְׁמָעוּת

אישה בהריון יכול לבחור עיסוי כיסא מכמה סיבות. שולחנות עיסוי מעוצבים במיוחד עבור נשים בהריון, כמו גם מערכות כריות שונות כדי לתמוך אישה בהריון אשר שוכב. עם זאת, לא כל המטפלים עיסוי יש את הציוד הזה כי זה יכול להיות יקר ואולי לא ניתן להשתמש הרבה, גם אם המטפל הוא אימן בעיסוי הכיסא. אתה עלול גם למצוא את זה לא נוח לטפס על או לשכב על שולחן עיסוי, במיוחד בסוף ההריון. עיסוי כיסא יכול להיות נוח יותר עבורך, יכול להיות קל יותר לקבל לסירוגין מאשר שולחן. לדברי המדינה פלורידה עיסוי תרפיה האגודה, הלקוח בדרך כלל נשאר לבוש לגמרי במהלך עיסוי כיסא, אשר כמה נשים בהריון עשוי להיות גם יותר נוח עם.

מסגרת זמן

למרות עיסוי הכיסא יכול להתבצע בכל שלב של ההריון שלך, זה נעשה בדרך כלל השליש השני והשלישי. מטפלים רבים עיסוי לא לעסות אישה במהלך שלושת החודשים הראשונים של ההריון בגלל הסיכון הגבוה מעט יותר של הפלה.

יתרונות

קבלת עיסוי כיסא במהלך ההריון יכול להיות יתרונות רבים, כולל חרדה מופחתת ודיכאון, הקלה של כאבי שרירים ושיפור במחזור, מסביר הריון האמריקאי. עיסוי יכול גם לעזור לנשים בהריון הסובלים מנדודי שינה.

מציאת מטפל

כדי למצוא מטפל עיסוי המתמחה עיסוי כיסא מוסמך לעבוד על נשים בהריון, להתקשר לבית הספר עיסוי מקומי או מרפאה או לבדוק עם ספא ספא כדי לראות אם מישהו על הצוות מתאים את הצעת החוק. ניתן גם לחפש באינטרנט על ידי הקלדת “עיסוי הריון” ואחריו העיר והמדינה שלך לתוך מנוע החיפוש.

אַזהָרָה

כאשר בוחרים מטפל, על אישורי המטפל וניסיונו. אתה צריך מישהו שיש לו הרבה ניסיון עם עיסוי כיסא והוא מוסמך לעבוד עם נשים בהריון.