הוא ניטרו טק תוספת טובה?

NitroTech הוא אבקת חלבון המיוצר על ידי MuscleTech, חברה המייצרת מגוון רחב של מוצרי תזונה ספורט. בהתאם המטרות התזונתיים האישיים שלך, NitroTech יכול להיות תוספת אימון יעיל, אבל זה לא יכול להיות אידיאלי עבור כולם. בנוסף לתוכן החלבון, כדאי לשקול את חומרי הזנה אחרים NitroTech מספק. התייעץ עם רופא לפני השימוש בכל תוספי מזון.

NitroTech יכול להיות תוספת טובה אם אתה רוצה לבנות שריר, שכן הוא מכיל 25 גרם של חלבון למנה, שהוא מחצית הצריכה היומית שלך הציע של מזין זה. חלבון מספק את הגוף עם חומצות אמינו, שהם אבני הבניין של שרירים ורקמות אחרות בכל הגוף. אם יש לך בעיות בכליות או בכבד, NitroTech עשוי להיות לא הולם, כמו צריכת עקבית של מזונות עתירי חלבונים עלולה להחמיר את הבעיות הללו.

NitroTech יכול להיות מועיל כי זה מספק חלבון מי גבינה, סוג של חלבון כי הוא נספג במהירות על ידי הגוף שלך, אשר יכול להיות מועיל להתאוששות לאחר האימון. חלבון מי גבינה עשוי גם להיות מתאים לאבד משקל, מחקר מאי 2010 גיליון של “הרפואה והמדע בספורט ופעילות גופנית” מציין כי צריכת 18 גרם של חלבון מי גבינה לפני האימון שלך יכול להגדיל את כמות הקלוריות שאתה שורף כל היום הבא תרגיל.

NitroTech הוא נמוך בפחמימות, עם רק 3 גרם בכל מנה. זה עושה NitroTech תוספת טובה אם אתה על דיאטה דלת פחמימות. עם זאת, אם אתם מתכוונים להשתמש NitroTech כתוספת שלאחר האימון היחיד שלך, חוסר פחמימות יכול להיות מזיק. מחקר שפורסם במהדורת דצמבר 2010 של “העיתון הבינלאומי לתזונה של ספורט ופעילות גופנית מטבולית” מציין כי צריכת הפחמימות חיונית לשיקום גליקוגן בשרירים, מרכיב מרכזי בהתאוששות השריר.

NitroTech הוא דל שומן, אשר יכול לעשות את זה מתאים דיאטה דלת שומן. בנוסף, חוקר תזונה ד”ר ג ‘ון Berardi מסביר כי חלבון דל שומן מקורות עדיפים להתאוששות לאחר האימון, כמו שומן יכול להאט את הקליטה של ​​חומרים מזינים.

אם אתה רוצה לרדת במשקל, NitroTech יכול להיות תוספת טובה, כי כל מנה מכילה 130 קלוריות, רק 6.5 אחוזים של היומית הציע הכנסה של 2,000. אתה יכול לשרוף את 130 קלוריות בתוסף זה באמצעות 36 דקות של הרמת משקולות או 13 דקות של ריצה קלה. עבור רווח המוני, NitroTech לא יכול להיות אידיאלי, כמו עודף קלוריות יש צורך לעלות במשקל.

תוכן חלבונים

סוג הפרוטאין

פחמימות תוכן

תכולת שומן

תוכן קלוריה