אנרגיה משקה סכנות

NOS משקה אנרגיה הוא משקה המכיל קפאין מאוד המיועד לספק ערנות מוגברת ואנרגיה פיזית. למרות שמשקה NOS אנרגיה יכול לספק כמה השפעות מועילות, כמה מרכיבים במוצר עשוי לקדם תופעות לוואי. בגלל הפוטנציאל לתופעות לוואי מסוכנות, עליך לסקור את החומרים ב- NOS Energy בזהירות ולשקול האם NOS Energy עלולה להפריע לתרופות שתנקוט.

שִׁלשׁוּל

שימוש ב- NOS Energy עלול לגרום לך לחוות שלשולים. קפאין הוא משתן, כלומר, זה מסמיק את המים מתוך המערכת שלך, אשר יכול לגרום לשלשולים. בנוסף, NOS אנרגיה מכיל את חומצת האמינו קרניטין, אשר עלול גם לגרום שלשולים.

התאוששות שריר מתעכב

אם אתם צורכים אנרגיה NOS כדי לעזור לך לעבור workouts, המשקה עשוי למעשה להיות חבלה המטרות שלך. NOS אנרגיה מכיל חומרים נוגדי חמצון כגון ויטמין C ו בטא קרוטן, אשר מחקר שפורסם במהדורה ספטמבר 2009 של “רפואה & מדע בספורט & תרגיל” נמצא יכול לעכב את ההתאוששות השריר. בנוסף, NOS אנרגיה מכיל רק 1 גרם של חלבון, גיליון דצמבר 2010 של “International Journal of ספורט תזונה ופעילות גופנית מטבוליזם” עולה כי 20 גרם של חלבון נדרש להתאוששות שרירים אופטימלית.

נזק עצבי

NOS משקה אנרגיה הוא גבוה ויטמין B-6, אשר מסייע לגוף שלך metabolize מזון. עם זאת, ויטמין B-6 יכול להזיק במינונים גדולים. יותר מדי ויטמין B-6 עלול לגרום נזק עצבי המוביל קהות או כאב בגפיים שלך ואת היכולת ללכת לקוי.

סיכון מוגבר לסוכרת

NOS משקה אנרגיה הוא גבוה בסוכר, עם 27 גרם בכל 8 עוז. פחית. זה יכול להיות מזיק, כמו בית הספר לרפואה של הרווארד מציע כי צריכה קבועה של משקאות סוכר גבוה יכול לקדם את הסיכון המוגבר לסוכרת. המחקר המצוטט בגיליון מאי 2008 של “The American Journal of Clinical Nutrition” עולה גם כי שילוב של קפאין עם פחמימות יכול גם לעודד התנגדות לאינסולין.

NOS משקה אנרגיה מכיל רמות גבוהות של קפאין, אשר עשוי לקדם רגשות מוגברים של חרדה ועצבנות. בנוסף, זה עלול לעכב את היכולת לישון.

חֲרָדָה