אני אגס בצורת & לא יכול לרדת במשקל הגוף התחתון

נשים בצורת אגס נוטות לצבור את עודף שומן הגוף סביב הירכיים והירכיים, ולמרבה הצער, זה יכול להיות סוג העיקש ביותר של משקל להפסיד. עם זאת, על ידי ביצוע תרגילים לשרוף שומן וקלוריות, כמו גם הטון השרירים שלך, אתה יכול לרדת במשקל. יתר על כן, עושה אימונים כדי לחזק את הגוף העליון שלך יכול לעזור לך להשיג יותר מאוזנת מראה הגוף. שוחח עם הרופא שלך לפני תחילת משטר תרגיל חדש.

נשים בצורת אגס, הידוע גם בשם A- ממוסגר או בצורת כף, נוטים להיות גופים תחתונים גדולים יותר גופים העליונים רזה. ייתכן שיהיה מותניים לקצץ בטן שטוחה, כמו גם כתפיים צרות וזרועות דקות. אבל את הישבן גדול יותר, הירך באזור הירך יכול לגרום לך צער, במיוחד מאז נשים בצורת אגס נוטים לרדת במשקל מן הגופים העליונים שלהם ואפילו את הפרצופים שלהם לפני הרגליים. משקל הירך והירך קשה יותר להסיר, אבל אם אתה מקל על תוכנית האימונים שלך, זה יתחיל לרדת.

Cardiovascular התרגיל הוא חיוני עבור כל סוגי הגוף מאז זה שורף שומן מכל רחבי ומקדם הרזיה. אתה יכול לבחור מתוך פעילויות להתמקד בעיקר על הגוף התחתון שלך, כגון הליכה, רכיבה על אופניים באמצעות מכונת אליפטי. אתה יכול גם לנסות פעילות שתעבוד את כל הגוף, כמו שחייה או חתירה. לא משנה מה תבחר, אתה צריך להתאמן בעוצמה מתונה עד נמרצת במשך כ 45 דקות לפחות שלוש פעמים בשבוע כדי לראות תוצאות. ברגע שאתה יכול לעשות זאת בנוחות, אתה צריך להגדיל את אורך ועוצמה של האימונים שלך כדי לשמור על שריפת שומן.

למרות המטרה שלך היא להפוך את הרגליים slimmer, אתה עדיין צריך לבצע תרגילי חיזוק הגוף התחתון שלך. אלה יעזרו הטון השרירים שלך להגדיל את חילוף החומרים שלך, שכן הגוף שלך שורף יותר קלוריות רקמת שריר רזה יותר יש לו. אתה יכול לעשות תרגילים כמו squats, lunges, curls הרגל, מרים מתים והרחבות הרגל לטון רזה כל האזור התחתון שלך, ולבצע 3-4 סטים של 10-15 חזרו על כל תרגיל. האם אימון כוח אימון יום אחד בשבוע על הימים שאתה לא עושה אירובי.

למרות הגוף התחתון שלך הוא המוקד העיקרי שלך, מימוש הגוף העליון שלך יכול לעזור לך להסתכל יותר בפרופורציה, אשר עשוי לשנות את הדרך שבה אתה רואה את הגוף שלך. אתה צריך להשתמש במשקולות בינוניות כדי לעבוד את הכתפיים, הזרועות, החזה והגב, אשר יגדיל גם מסת שריר והגדרת. לעשות תרגילים כמו לחיצות חזה, לחיצות הכתפיים, עליות לרוחב, משיכות, תלתלים משקולת והרחבות תלת-פעמיות יום אחד בשבוע. אתה יכול גם לבצע כפיפות בטן תלתלים ab כדי לשפר את קו המותניים שלך לקצץ.

הַגדָרָה

תרגיל אירובי

חיזוק תרגילים

איזון הגוף העליון