תופעות לוואי שליליות מדיטציה

דמיינו את עצמכם מתרוממים ללא מאמץ מהרצפה עם חיוך ערמומי חרוט על פניכם המלאים. זוהי התפיסה של אנשים שיש להם מדיטציה: שהיא תהפוך אתכם מכדור עצבי לחוץ אל חזון של חסד ורוגע. אבל המציאות לעתים קרובות למדי. בעוד היתרונות של גישור נרשמות בכתבי עת מדעיים, מה לא נדון לעתים קרובות הן תופעות לוואי שליליות מדיטציה. זה יכול להיות תהליך מתסכל, לפעמים מייסר שיביא אותך במגע עם המגבלות שלך ואת הקונפליקטים הפנימיים. במקום מטמורפוזה, אתה יכול לחוות נסיגה.

תסיסה

עצם הישיבה ללא תנועה במשך עד 20 דקות היא משהו שרוב האנשים נכנסים מדיטציה בפעם הראשונה לא יכול להשיג. ללא כל חינוך מוקדם על סוגים של מדיטציה כלים זמינים כדי להפוך את חוויית סיפוק יותר, אנשים יכולים לעשות את השגיאות הבסיסיים ביותר בישיבה זה יגרום לתופעות לוואי שליליות. אם הירכיים הפנימיות שלך אינן גמישות, ישיבה בתנוחה רגלית על הרצפה הקשה תגרום לך להתמקד במקור המצוקה שלך במקום למצוא איחוד מושלם עם הנשימה שלך. תני את עצמך עם כריות תחת הרגליים והישבן שלך ולתת את הידיים שלך לנוח בכל מקום כי הוא נוח. גוף נסער יוביל לחוויה מלחיצה כי אתה לא תהיה להוט לחזור.

אשמה וטינה

מדיטציה היא הזמן המושקע על עצמך. אם יש לך משפחה שדורשת את תשומת הלב שלך, אתה יכול למצוא את עצמך מתנגש על indulging שלך לרווחה לפני שלהם. אתה יכול גם להתרעם על דרישות מתמדת על הזמן שלך. כניסה למדיטציה עם שאלות שצריכות תשובות או אתגרים הזקוקים לפתרונות סבירים. על ידי ישיבה בשקט ובנוחות ומאפשר את inhales ו exhales להתרכך ולהאריך, הגוף שלך לא תהיה ברירה אלא להירגע, ואת המוח שלך יהיה פתוח לכל הפתרונות צץ. אבל אם הגישה שלך למדיטציה היא להתגנב משם ולקוות לא להתגלות, אתה יכול להיות ההוצאות אלה כמה דקות יקר שנגרם על ידי אשמה שאתה לא עושה את העבודה שלך. “הפתרון הוא כדי לקבל את המשפחה שלך מעורבים. הודע להם שלא תהיה זמינה במשך 20 דקות, אלא אם כן יש מצב חירום.

פַּחַד

תופעת לוואי שלילית אפשרית של מדיטציה היא שהיא מביאה אתכם אל האני העמוק ביותר שלכם. יש אנשים תחת הרושם כי מטרת המדיטציה היא לא לחשוב על מחשבות, אבל המחשבות יגיעו ללא אישור, ואף על פי שהרעיון הוא להכיר בנוכחותם ולאחר מכן להחליף אותם בעדינות, אתה יכול להיתפס במערבולת. אם אתה מקבל מחשבה כי היה מטריד אותך ומתחילים לכרסם בו במקום למקד את תשומת הלב שלך על הנשימה שלך, אז תקופת המדיטציה שלך נגמרה. מדיטציה גם יכול לחשוף את ההיבטים של עצמך, כי אתה אף פעם לא הגיע להשלים עם ואת תופעת הלוואי של הבאת פנים אל פנים עם השדים הפנימיים שלך יכול להיות חוויה מטרידה. אבל כפי שאדון קבאט-זן אומר: “לאן שאתה הולך, הנה אתה.” למד להתמודד עם השדים הפנימיים שלך לפני שאתה עושה מדיטציה.

מציאת כושר טוב

אין מידה אחת של התאמה לכל סגנון המדיטציה. תופעות הלוואי השליליות שאתה עלול להיתקל בניסיונות שלך עשוי להיות בשל העובדה כי אתה לא אמור לשבת כמו פסל מרגש. הליכה או לקיחת יוגה הם חלופות למדיטציה המסורתית. ללמוד כיצד להקטין את קצב הנשימה באמצעות פעילויות חוזרות שימושי לאלה שרוצים לעשות מדיטציה אבל לא יכול לשבת בשקט. צמצום תופעות לוואי שליליות של מדיטציה על ידי ניסויים מה מתאים לך בשלב זה. ככל שאתה גיל ולהשיג יותר ניסיון, אתה עשוי לגלות כי תופעות לוואי שליליות ישתנה או שינוי ואת היתרון הגדול ביותר יהיה לך להסתגל.