דיאטה משמרת לילה

צוותים רבים בבית החולים, עובדי המפעל, מאבטחים ואפילו עובדים הצווארון הלבן הם רק מתחיל את ימי העבודה שלהם, כאשר אנשים אחרים הולכים לישון. על משמרת הלילה, הרגיל לאכול ו שגרות שינה הם שיבשו. כדי למנוע עלייה במשקל, בעיות במערכת העיכול, נדודי שינה וסיכון מוגבר למחלות, וודא שתזונה משמרת לילה מזינה מזונות מעובדים ומזונות שומניים, מדגישה אפשרויות חטיף בריא ומגבילה קפאין.

זמן לארוחת ערב

במקום לחכות עד שתתחיל לעבוד על משמרת לילה כדי לאכול את הארוחה הגדולה ביותר של היום, יש ארוחת ערב הרבה לפני שאתה לדווח על העבודה שלך. זה ייתן לך אנרגיה לבצע את העבודה שלך ביעילות ויהיה פחות משבש את לוח הזמנים הרגיל שלך. קבוצת הדיאטנים של קנדה ממליצה לאכול בסביבות השעה 18:00. אם אתה עובד לילה. בדרך זו, אתה יכול ליהנות ארוחה מזינה עם המשפחה שלך במקום מזונות מטוגנים או שומן קפטריה, ואתה תוכל למנוע את בעיות העיכול כמו צרבת ועצירות שעלולות להתרחש כאשר אתה אוכל ארוחה כבדה מאוחר מדי בלילה.

לילה מבחר אפשרויות ארוחת ערב

אם אתה מחכה עד שאתה בעבודה לארוחת ערב, להפוך את הקלוריות לספור. בחר חלבון רזה כמו עוף, טונה או שעועית סיבים מלאים מלאים דגנים וירקות עבור אנרגיה מתמשכת כדי לעזור לך כוח באמצעות המשמרת שלך. אבל מה אם הקפטריה שלך מציעה פחות מזון מזין או שאתה צריך להסתמך על מזון מהיר לארוחה שלך? שקול חום bagging זה, במיוחד אם יש מקום עבודה מיקרוגל ומקרר. אכול כריך הודו על לחם שלמים, למשל, סלט אורז חום עם חזה עוף או טופו וירקות קצוצים, או ירק לבבי ומרק שעועית.

חטיפים עבור עובדים Shift

אלא אם כן אתה עובד צוות או עובד קו הרכבה, משמרת הלילה יכולה להשתעמם, ואתה עלול למצוא את עצמך פונה חטיפים כדי להפוך את הזמן עובר מהר יותר. למעשה, התנהגויות חטיף נוטים לגדול בקרב עובדים במשמרת לילה, על פי מאמר שפורסם ב “ספורט רפואה” בשנת 2008. ארוז חטיפים בריאים, חלבון סיבים עשירים כדי למלא אותך, כך שתוכל לעקוף את המזון הממותק ואת המלוח מצויד במכונות אוטומטיות רבות אוטומטיות. מביאים יוגורט יווני דל שומן וקומץ שקדים, חומוס וגזר, גבינת חצילים עם פיסת פירות טריים, או חמאת אגוזים עם קרקרים מלאים ופרוסות תפוחים.

משקאות משקים

שתייה רבה של נוזלים על משמרת לילה עוזר לך להישאר hydrated אז אתה נשאר ערני. ללגום מים, תה צמחים ומיצי ירקות נתרן נמוכה כדי למנוע התייבשות. הקפאין בקפה ייתן לך דחיפה שמבטלת את הלכלוך, אבל זה יכול לגרום לעצבנות. בנוסף, קפאין יכול להישאר במערכת שלך עד שמונה שעות, לשבש את השינה לאחר המשמרת שלך. הגבל קפאין ל -400 מיליגרם ביום – לא יותר מארבע כוסות קטנות – וידבק עם משקאות ללא קפאין בתוך ארבע שעות לפני השינה, האתר של הדיאטנים של קנדה מייעץ.