הברך תמיכה ריצה

ריצה היא דרך יעילה לרדת במשקל, לשפר את כושר הלב וכלי הדם, המשרד את שרירי הרגל מרופטים מכה את הלחץ. יתרונות אלה, לעומת זאת, מגיעים במחיר, ואת ריצה מדויקת מחיר ניכר על הברכיים. אם אתה מבין אלפי הרצים מנסה “לעבור דרך” בעיה בברך, אתה צריך למצוא משהו שיתמוך הברך שלך, כך שתוכל לשמור על פקוק משם גם את הפציעה מרפא.

הקש

האמצעים הישנים ביותר של מנסה לשמור על הברך bum מלהיות גרוע יותר, הקלטות עדיין משמש לייצב את הברך משותפת במקרים של אי נוחות קלה יחסית. לדברי אתר הברך הגדול, בעוד שאין ראיות מדעיות כי ההקלטה אכן מספקת יציבות, היא מקלה על כאבי הברך. אם אתה הולך בדרך זו, הקפד להשתמש סוג של סרט עם דבק זה לא לגרות את העור שלך – ייתכן שתרצה להחיל רצועת קטן על הירך או האמה לפני ביצוע מלא הקלטה עבודה על מנת לשלוט על תופעה זו הַחוּצָה.

ברך ברס

בעבר התקן מסורבל ולא ידידותי לתנועה, הסד הברך הסטנדרטי התפתח לחתיכה קלה, גמישה ונוחה של ציוד המאפשר לך להמשיך לרוץ תוך החזקת פשתן או כובע הברך, בקו האמצע של הרגל – כך שהוא עוקב כראוי בתוך החריצים בירך שלך ואת העצמות השוקיים – כמו הרגל שלך מתפתחת ומשתרע לאורך מחזור צעד. אתה יכול לבחור מבין מגוון רחב של סגנונות בהתאם לרמת התמיכה שאתה צריך.

רצועה נגד כוח

בדומה חוסם עורקים במראה, רצועת כוח נגד יעיל במיוחד במתן תמיכה בברך אצל אנשים שהכאב שלהם נובעת מדלקת גידים. בדרך כלל זה מייצב את גיד הפטלאר, המחבר את כובע הברך לעצם השוק, או את הלהקה האיילוטית, העוברת מהירך עד הברך החיצונית. הרצועה נועדה לדחוס את גיד הברך השונים ולהפיץ את הכוחות הנוטשים את הגידים באופן שווה יותר לאורך הברך, כך שאף גיד אחד לא יידחק יתר על המידה.

נעליים מתאימות

לא כל מקורות התמיכה בברכיים משוחקים סביב הברכיים עצמן. אחת הדרכים הטובות ביותר שאתה יכול לתמוך הברכיים שלך היא ללבוש כראוי מתאים, נעלי ריצה היטב. במקום לרכוש את הנעליים שלך על חנות נעליים כללית או שרשרת, בקר חנות המומחיות פועל, כך רץ מנוסה יכול להבטיח לך לצאת את הדלת עם זוג נעליים מתאים במיוחד ביומכניקה שלך. בנוסף, לא לחכות זמן רב מדי לפני החלפת הנעליים שלך, כמו גם את הטוב ביותר זוג נעלי ריצה הוא לא טוב לאחר ריפוד נעלם.