רגליים מגרדות בזמן הליכה או ריצה

אולי שום דבר לא יכול להיות מטריד יותר גירוד בלתי נשלט תוך כדי פעילות גופנית. שריפת נפיחות להוסיף את אי הנוחות שלך להרוס את איכות האימון שלך. במקרים מסוימים של רגליים מגרדים נגרמות על ידי חוסר כושר. הגוף שלך לא התאמן כדי לממש טוב יותר זרימת הדם הישירה. זה יכול גם להצביע על תגובה אלרגית או מצב בריאותי חמור יותר, בהתאם הסימפטומים שלך. אם הגירוד שלך מלווה בקוצר נשימה, פנה מיד לטיפול רפואי.

הסימפטומים שלך נגרמים על ידי הגוף נכנס תגובה דלקתית מכוונת על ידי המערכת החיסונית. הגוף משחרר היסטמין, אשר בתורו גורם אדמומיות ונפיחות אתה נתקל. כלי הדם להתרחב, וכתוצאה מכך להגדיל את זרימת הדם. כוורות מתפתחות עם אזורים של אדמומיות. כמה טריגרים יכולים להתקיים, כולל זיעה, חום או מתח נפשי. שריטות הרגליים מגרדות שלך יכול להחריף את המצב ולהגביר את אי הנוחות שלך.

ישנם מספר גורמים ביולוגיים עבור גירוד שלך. תנאי אחד הוא urticaria cholinergic, הפרעה של המערכת החיסונית. במקרה זה, הגוף שלך מגיב בצורה בלתי הולמת ונעשה רגיש להיגרר. מצב העור שלך עשוי גם להצביע על אלרגיה נדירה הנקראת תרגיל הנגרמת על ידי אנפילקסיס. הפרעה זו מלווה בסימפטומים אחרים, כולל צפצופים, בחילה ותחושת חנק. גירוד יכול להיות גם תגובה לסוג כלשהו של אלרגן מוטס כגון אבקה.

כדי לטפל ברגליים מגרדות שלך, אתה צריך להתחיל על ידי זיהוי כל גורם אפשרי. אתה עשוי למצוא את זה מועיל לשמור יומן. ניתן לציין דברים כגון תנאי מזג האוויר, מיקום לזיהוי אלרגנים אפשריים ועוצמת האימון בעת ​​הליכה או ריצה. בדרך זו, תוכל לזהות דפוסים כך שתוכל לסייע במניעת התרחשות מחדש של מצבך.

אם האימונים אינטנסיבי לעורר התקפה, ייתכן שתרצה לשקול שינוי בגדי האימון שלך. ללבוש בגדים הולם יכול להשאיר אותך יותר נוח לשלוט זיעה. ייתכן גם רוצה לנקוט באמצעי מניעה כגון נטילת antihistamine חצי שעה לפני שאתה יוצא החוצה כדי ללכת או לרוץ. תרופה זו יכולה לשלוט על התגובה הדלקתית של הגוף כדי למנוע את האדמומיות ואת הגירוד. אם יש לך אנפילקסיס מימוש, מומלץ להימנע ממאמץ של ארבע עד שש שעות לאחר האכילה, ממליץ על מחקר שנערך בשנת 2001 על ידי אוניברסיטת קנטקי הספר לרפואה. מומלץ גם להימנע מכל נטילת תרופות נוגדות דלקת לא סטרואידליות, כגון איבופרופן, אשר נקשרו עם אנפילקסיס של פעילות גופנית.

פיזיולוגיה של גירוד

גורם ל

יַחַס

מְנִיעָה