מידע תזונה

איטליה הקטנה של Maggiano היא מסעדה איטלקית בבעלות ומופעלת על ידי חסה לבדר אותך קבוצה מסעדה הממוקם בערים הגדולות רבות ברחבי הארץ. בנוסף להצעת מאכלים איטלקיים מסורתיים, מג’יאנו מציעה גם מנות רבות ללקוחות בעלי מודעות לבריאות. אלה דיאטה ראוי מנות כולל סלטים רבים, נמוך קלוריות הצעות מנות שניתן להתאים אישית כדי לענות על הצרכים התזונתיים האישיים שלך. איטליה הקטנה של מג’ינו מציעה אפשרויות תפריט לסעודה או לסעודה.

סלט קצוץ המוצע בבית של Maggiano מכיל בערך 871 קלוריות. רוב האנשים צריכים לאכול לא יותר מ 1600 קלוריות ביום כאשר מנסים לרדת במשקל, כך צלחת זו יכולה להיחשב על “סוף גבוה” במונחים של צריכת קלוריות. מצד שני, סלטימבוקה עוף מכיל 400 קלוריות. כמו כן, rigatoni di גרגוריו מכיל בערך 415 קלוריות למנה.

צלחת rigatoni digregorio של Maggiano מכיל 27 גרם של שומן, 15 גרם מגיע שומן רווי טהור. מנה זו היא גבוהה למדי בתכולת הכולסטרול, המכיל 117 מ”ג. סלט קצוץ מכיל יותר מ 84 גרם של שומן, אבל אף אחד זה לא שומן רווי. סלט קצוץ מכיל גם 23 מ”ג של כולסטרול. צלחת סלטמבוקה עוף מכיל כ 20 גרם של שומן, 7 גרם מגיע מתוכן שומן רווי. מנה זו מכילה גם 91 מ”ג כולסטרול.

The rigatoni di Gregorio ב Maggiano של מכיל 11.1 גרם של חלבון ו 25 גרם של פחמימות סה”כ. סלט קצוץ מכיל 12.6 גרם של חלבון ו 21 גרם של פחמימות. צלחת סלטימבוקה עוף מכיל 29.1 גרם של חלבון בכל מנה ו 13.6 גרם של פחמימות. כלים אלה יכולים להיות מותאמים אישית עבור תוכן פחמימות נמוכה יותר על ידי מבקש מרכיבים ספציפיים כדי להסיר את ההזמנה.

כמו ברוב המסעדות האיטלקיות, רבים מהמאכלים של מג’יאנו מכילים פסטה או גבינות שמגדילות את הפחמימות או את כמות השומן. בחירת אפשרות סלט עם רמות נמוכות של גבינה, בשרים, או מזונות שומניים אחרים יכולים להיות חלופה בריאה מאכלים אחרים.

קלוריות

שומן וכולסטרול

חלבון ופחמימות

שיקולים