הכשרה נפשית עבור כלבי הים

האימונים לחיל הים של חיל הים נחשבים לקשים ביותר בעולם. עם זאת, זה לא ההיבטים הפיזיים של בסיסי מתחת למים הריסה / חותם הדרכה כי כוח שלושה מתוך ארבעה מועמדים להפסיק. “היום מערכות הנשק העיקרי שלנו הם ראשי העם שלנו”, אמר סגן מפקד אחד אומר באתר האינטרנט של SEALs. “אתה רוצה להצטיין בכל התחומים הפיזיים, אבל הפיזי הוא רק תנאי מוקדם להיות חותם, חולשה נפשית היא מה בעצם מסיר אותך.

שבוע גיהינום

תוכנית SEALs נפתח עם שלושה שבועות של אימון גופני אינטנסיבי. זה בא ואחריו “שבוע גיהינום”, שנקרא על שם מניעת שינה, קורסי מכשול עצם, שיט רב קילומטרים בסנפירים, ריצה מתמדת, טיפוס, קפיצה וצלילה ואתגרים אחרים שנועדו לחסל את כל המועמדים אבל נחוש ביותר. אומר המפקד אריק פוטרט, פסיכולוג פסיכולוגי של הצי מיוחד: “בפעם הראשונה, למיטב ידיעתי, אנחנו יכולים לנבא – מהצוואר למעלה – כמה מדע של קשיחות נפשית.

תַגלִית

מי שעושה את זה דרך 132 שעות מתפתל של שבוע לעזאזל לצאת עם תחושה פנימית כי הגוף שלהם יכול ללכת הרבה מעבר לציפיות הקודמות שלהם. לאחר שדחפו את גבולות המגבלות הפיזיות שלהם, הם מהווים את הבסיס לכל האימונים והפעולות בעתיד: לחימה, צלילה, ניווט, הריסות, כלי נשק, צניחה ועוד. “פאניקה, פחד, ספק”, אומר פוטרט. “ברגע שאנחנו מלמדים את המועמדים שלנו כדי להיות מסוגלים לשלוט בזה, הביטחון שלהם עולה כי אין להם את אותה תגובה הפחד כי אתה או אני יכול להיות.

הדרכה מתחת למים

המיומנות המפרידה בין חותמות של כל שאר הכוחות המיוחדים היא צלילות קרב. שלב זה דורש עבודת צוות, אבל זה גם steepens את עקומת הנפש כדי להפוך חותם. אם מועמד לא יכול להציג שליטה מתחת למים, אם הוא נכנס לפאניקה כאשר התקלות מתרחשות בצלילה או עם הציוד שלו, הוא גמור. כדי לבדוק במדויק את נהלי הנשימה מועברים מועמדים, המדריכים דוחפים אותם ומטרידים אותם מתחת למים, קורעים פיות וצינורות, יוצרים בלבול, מדמים איומים אוקיאניים רבים על הצלחת המשימה ועל החיים עצמם. “מים מאפשרים לנו לגרום ללחץ גבוה”, אומר אחד המדריכים. “אתה לא תהיה הצלחה במשך זמן רב אם אתה פריק מתחת למים.

משמעת נפשית

כאשר המוח חש פחד, הלב פועם מהר יותר, הריאות נושמות כבדות יותר, כמה אנשים מתחילים להזיע ולרעוד. אלה הן תגובות טבעיות, אבל החותם חייב להתגבר עליהם. הוא חייב להפעיל “שליטה נשימה / עוררות”, יכולת נרכשת לשלוט באופן מנטלי – בתגובות הגופניות של האדם בלחץ הסכנה. עצם הישרדותו, וקבוצתו, עשויים להיות תלויים בה. בעיקרון, “אומר אחד המדריכים SEALs,” אתה מכופף את התוכנה של הגוף כדי לשלוט על החומרה שלה.

אמונה בעצמך

לדברי ויל גילד, 27 שנה ותיק של חותמות הצי, האמונה בעצמך הוא קריטי קשיחות נפשית הכרחי כדי לשרוד אימון. “זה משהו שאני מספר לכל החותמות”, הוא אומר. “יש לך אמונה שתבין את זה, אתה הרבה יותר חזק מבחינה פיזית ונפשית ממה שאתה חושב.” הרעיון של מוחו של האדם על הגוף משתקף בביטוי המזמר לעתים קרובות על ידי מועמדים ומדריכים כאחד בשבוע הגיהנום: “אם לא אכפת לך, זה לא משנה.