מידע תזונה עבור העריסה צלעות

אנשים רבים מודעים לבריאות. מזון מזון נועד לרצות את החיך שלך, אז זה בדרך כלל מכיל נתרן עודף, שומן, סוכר או כל שלוש. החדשות הטובות הן כי לאכול בחוץ לא צריך לגרום חרדה. בעוד שרשראות המסעדה כמו עריסה עריסה מכילים פריטים עתירי קלוריות, אתה יכול ליישם כמה התאמות כך האוכל מתאים לדיאטה שלך.

Pack על ירקות

Rib עריסה מגישים מגוון של ירקות, כדי להפוך אותם בסיס לארוחה שלך. ירקות הם נמוכים קלוריות גבוהה בנפח הודות לתוכן סיבים, אשר מסייע למלא אותך. החלף בצד קלוריה גבוה יותר כמו צ ‘יפס או תפוח אדמה אפוי עם ירקות בגריל. הימנע לשים כל ניצבים כגון חמאה או רוטב על הירקות. עצה נוספת היא לאכול את הירקות שלך הראשון, ממליץ Hope Warshaw בספרה “לאכול, לאכול טוב.”

היזהר עם הסלטים

זה אולי נראה כמו רעיון טוב יש סלט כאשר אתה צופה הקלוריות שלך. עם זאת, לא כל הסלטים נוצרו שווים. הסלטים בעריסת ריב הם קלויים צפופים. לדוגמה, סלט עוף הדינמיט מכיל קרוב ל -700 קלוריות, 61 גרם פחמימות, 58 גרם חלבון ו -23 גרם שומן. סלט הקלוריות הנמוך ביותר בתפריט הוא סלט העוף המעושן, המכיל 420 קלוריות, 27 גרם שומן, 40 גרם חלבון ו -5 גרם פחמימות. לחלוק את הסלט או לחלק אותו לחלקים קטנים יותר, ולשמור את השאר.

צלילה לתוך המנגל

בואו נודה בזה, Rib עריסה מתמחה ברביקיו, וזה סביר כי ייתכן שתרצה להתמכר. יש לזכור כי רטבים על המנה ואת לחתוך את הבשר לשחק תפקיד בתכולת הקלוריות, אז לבחור בתבונה. אחת האפשרויות הטובות ביותר בתפריט היא בשר בקר, המכיל 210 קלוריות, 24 גרם של חלבון, 5 גרם של פחמימות ו -15 גרם של שומן. כריך ברביקיו הוא 600 קלוריות, כך לחלק אותו לחצי ולשמור את השאר בפעם אחרת. מנה מלאה יש 26 גרם של חלבון, 6 גרם של פחמימות ו 14 גרם של שומן.

הימורים הטוב ביותר

למרות היותו ידוע ברביקיו שלו, צלעות עריסה מציעה מגוון עוף מנות הודו כי הם נמוכים יותר קלוריות מאשר פריטים רבים אחרים בתפריט. עוף בגריל עם ברוקולי מכיל רק 200 קלוריות, 2 גרם של שומן, 20 גרם של חלבון ו 4 גרם של פחמימות. עזוב את הביסקוויט אם אתה רוצה לשמור על הקלוריות למטה. אפשרות נוספת קלוריה נמוכה היא טורקיה מעושן עם שעועית ירוקה. הוא מכיל 220 קלוריות, 18 גרם חלבון, 3 גרם של פחמימות ו -2 גרם של שומן. אתה יכול להוסיף רוטב ברביקיו לאחד הכלים האלה. יש לזכור כי הוא מכיל 60 קלוריות לכל 2 כף ההגשה.