השוואה של הגבינות

דיאטה רבים נבטים זהירות של אכילת גבינה כי רוב הגבינות הן גבוהות בשומן וקלוריות. עם זאת, יש יותר מ -30 אחוז הבדל במספר הקלוריות שנמצאו בגבינות הנפוצות. קבלת החלטות חכמות כאשר מתמודד עם מגש הגבינה מאפשר לך לנצל את כל הסידן כי מזון זה מספק.

עם רק 72 קלוריות ב 1 גרם, mozarella שנעשו עם חלב רזה חלקית הוא מנהיג דל קלוריות בקרב הגבינות הנפוצות. יש מעט יותר סידן מאשר גבינות רבות אחרות, שכן הוא מספק 22 אחוזים של הדרישה הסידן היומי רוב הגבינות האחרים לספק רק 20 אחוזים. יש לו כמות גבוהה למדי של נתרן, עם 175 מיליגרם של נתרן.

מונטריי ג’ק יש רק 100 קלוריות לאונקיה. זה גבינה יש הרבה פחות נתרן מאשר גבינות אחרות כפי שיש לה רק 150 מיליגרם. וריאנטים רבים של מונטריי ג’ק עם פלפלים jalapeno, עירית ותוספות טבעיות אחרות מופיעות באופן קבוע ברוב חנויות המכולת.

עם רק קלוריה אחת יותר מאשר שקע מונטריי, 1 גרם של Gouda עונה על אותו 20 אחוזים של הדרישה הסידן היומי. עם זאת, הדמיון בין שתי הגבינות נגמר כאן. Gouda יש 232 מיליגרם של נתרן – כמעט 54 אחוזים יותר מאשר ג ‘ק מונטריי. בעוד גבינה לא יכול להיחשב מזון בריא לב, מונטריי ג ‘ק הוא אלטרנטיבה בריאה יותר בהשוואה gouda.

גבינה שוויצרית יש רק 108 קלוריות לאונקיה, כלומר ספירת קלוריות אינו שונה באופן משמעותי מ gouda או מונטריי ג ‘ק. עם זאת, רק עם 54 מיליגרם של נתרן, גבינה שוויצרית הוא בבירור מנהיג כשמדובר גבינות נתרן נמוכה. בהתחשב בכך שוויצרי יש כ 1/3 של נתרן של שקע מונטריי, זה עוזר לשמור על נתרן לספור למטה כאשר הוסיף מזונות אחרים.

עם 114 קלוריות לאונקיה, צ’דר יש יותר קלוריות מאשר רוב הגבינות אחרות אכלו בדרך כלל. עם 176 מיליגרם של נתרן, צ’דר יש יותר נתרן מאשר שוויצרי ואפילו יותר מונטריי ג’ק. בהתחשב בערכים אלה, ייתכן שתרצה לקחת את המעבר על cheddar אם יש חלופות אחרות על צלחת גבינה.

מוֹצָרֶלָה

ג ‘ון מונטריי

גאודה

גבינה שוויצרית

צֶ’דֶר