האם יש דבר כזה מחלת לילה בהיריון?

מחלת בוקר היא אחד הסימפטומים הנפוצים ביותר במהלך ההריון. למרבה הצער, בחילות והקאות לעיתים קרובות נמשכים כל היום, מה שהופך אפילו את הערב ואת שעות הלילה אומלל. אבל רק לדעת מה מעורר את אי הנוחות יכול לעזור לך ליצור תוכנית פשוטה למניעת מחלה בלילה.

גורם למחלת לילה

המונח מחלה בבוקר הוא מטעה, בעוד כמה נשים בהריון עלול למצוא בחילה והקאות שלהם מוגבל בשעות הבוקר, רוב ניסיון זה כל היום, על פי BabyCenter. בחילה היא לעתים קרובות יותר גרוע כאשר אתה עייף, אשר עשוי להסביר מדוע זה סימפטום לא נוח מתלקח בשעות הערב בשעות הלילה עבור נשים רבות. רמת סוכר נמוכה בדם היא גורם נוסף להופעת בחילה, ולכן קיבה ריקה עלולה להאשים אם אתה מרגיש בחילה כאשר אתה הולך לישון או מתעורר בלילה.

מנוחה למניעת מחלת לילה

הימנעות מעייפות היא צו גבוה עבור רוב הנשים ההרות, אבל מקבל מנוחה ככל האפשר יכול לעזור למנוע את הערב ואת המחלה בלילה. נצל את ההזדמנויות שיש לנו לנמנם, לנוח ולהירגע לאורך כל היום, גם אם זה אומר דילוג על כמה מטלות הבית. אם תנומה של צהריים אינה באה בחשבון, הוצא את הערבים שלך משתופפים, קורא, משוחח בטלפון או צופה בסרט, במקום לנסות להדביק את הניקוי או לקשט את חדר הילדים של התינוק.

אכילה כדי למנוע חולי בוקר

אם אתה מרגיש חולה לפני השינה או באמצע הלילה, יש חטיף מנחם לפני השינה ולשמור על כמה קיבות מזון להתיישב ליד המיטה שלך, כך שאתה יכול לקשקש בכל פעם שאתה מתעורר. למרות שאתה לא יכול להרגיש רעב בזמנים אלה, מחכה עד הבטן שלך נהמה בדרך כלל אומר שזה מאוחר מדי כדי למנוע בחילות. להישאר hydrated חשוב באותה מידה עבור staving off מחלה, אז לשתות מים לאורך כל היום והערב, ולשמור כוס ליד המיטה בלילה, לוקח כמה לגימות בכל פעם שאתה מתעורר.

הבטן- Comforting מזון

רוב הנשים למצוא את הטוב ביותר עבור מזון ליישב את הבטן הם גבוהים של carbohydrates או עשיר של חלבון. מזון בלאנד ואלה ללא ריחות חזקים גם טובים למניעת בחילה, אז לנסות חטיף על דגנים יבשים, בייגל, שיבולת שועל, קרקרים, שייק, יוגורט דל שומן, תפוחים, צ’יפס תפוחי אדמה ופסטה. הימנע ממזונות עשירים, מטוגנים, מתובל, גבוה בשומן או יש ריח חזק, שכן אלה יכולים לגרום לבחילה.