איך לאמן את עצמך כמו כדורגל ימין בחזרה

לא כל נבחרת כדורגל משתמשת במבנה המעסיק ימנית. אבל אלה שעושים זאת עשויות לעשות זאת עם השפעה רבה, כמו השימוש של ריאל מדריד ברוברטו קרלוס כדי להזיז מעלה ומטה את כל הקצה הימני של השדה, מרמת שטח עם ההגנה דרך המגרש וכל הדרך עד המטרה של היריב . ברזיל נראה לייצר wingbacks בלתי נלאה, עם קאפו ודני אלבס גם מתאים את הצעת החוק. אתה יכול להשתמש בטכניקות ספציפיות כדי להכשיר את עצמך כמו כנף אחורית, אומר ווס הארווי, מאמן לשעבר של נבחרת הכדורגל של אוניברסיטת מורגן סטייט בבולטימור.

בפועל עובר את הכדור במרחק של 20 מטרים או יותר עם שותף אז יש לך רגל ימין חזקה עבור עובר יריות. בדרך כלל, רגל ימין היא רגל דומיננטית עבור רוב השחקנים. “אתה צריך לדעת איך להשתמש ברגל ימין שלך, כי כאשר מול המטרה שלך, אתה מנסה לדחוף את התוקפים רחב”, אומר הארווי. אתה רוצה להסיט את התוקפים ממרכז השדה, לקחת את השליטה על הכדור ואת ברז אותו בצד ימין של השדה.

התנהגות פועל חופף, שבו אתה זז upfield מעבר לקישור אם המהירות שלך היתרי. רק לפני שתגיע לקו המטרה של היריב, לחצות את הכדור פנימה שאל את המאמן שלך אם היא רוצה לעשות יותר מאשר לחצות אותו, אומר הארווי. אפשרויות אחרות כוללות המשך עבור זריקה וחיתוך הכדור בחזרה על הקרקע לעבר אזור עונש עבור חבר צוות לרוץ על ניסיון ירייה.

לעמוד על קו המגע ולזרוק את הכדור inbounds, עובד כדי להשיג מרחק ושליטה. השתמש בכדורגל כדורגל הכדורגל כדי להגדיל את כוחך. כדור רפואה כדורגל דומה כדור כדורגל רגיל תפירה המראה אבל שוקל יותר. “אתה צריך לדעת איך לעשות תזמורות, כי אתה לא יכול לקבל את הקישורים שלך עושה את הזרקורים,” אומר הארווי, רמז על הצורך לשמור על קשרים לשמור על מנת לקבל את הזריקה.

בצע squats ו lunges כדי להגדיל את כוח הרגל שלך בפועל טכניקה לבעוט שלך כדי לשלוח את הכדור רחוק עם בעיטה חזקה. “אתה צריך מספיק כוח רגל כדי להוציא את הכדור מחצי השדה שלך אם אתה יכול,” אומר הארווי. “אם המאמן שלך רוצה שתנקה את הכדור, אם זה מה שהתוכנית היא, למד איך לשלוח את הכדור”. אם המאמן שלך מדגיש את החזקה, התמקד במקום במהלך תרגילים ומשחקים על שמירת הכדור על הקרקע והעברתו בזהירות אל חבר צוות.