תרגילי אימון חומצה לקטית

אימון חומצה לקטית משמש את בוני הגוף ואתלטים אחרים שרוצים לרדת במשקל במהירות, אלא גם להרוויח שריר וסיבולת. מגוון של תרגילים ניתן לכלול במסגרת אימון חומצה לקטית, אבל כולם כרוך לדחוף את הגוף שלך לגבולות באמצעות אימון התנגדות. התייעץ עם הרופא שלך לפני תחילת כל סוג של ירידה במשקל או משטר תרגיל.

חומצה לקטית

חומצה לקטית, המכונה לעתים חומצת חלב, היא תוצר לוואי של עבודה על השרירים כאשר אין חמצן כדי לתדלק את תהליכים מטבוליים, כפי שקורה בדרך כלל בעת הרמת משקולות. השרירים שלך להשתמש גלוקוז במקום חמצן דלק contractions, ואת גלוקוז בסופו של דבר נשבר לתוך חומצה לקטית. כאשר השרירים מגיעים לגבול שלהם, כמות החומצה הלקטית המיוצרת עולה עד כדי כך שהיא גורמת לתחושת צריבה בשרירים. תחושת צריבה זו היא איתות שחומצה לקטית מאיטה התכווצויות שרירים כדי למנוע נזק לתאים.

חומצה לקטית

בנוסף לגרימת תחושת צריבה, חומצה לקטית גורמת גם לגידול בהורמון הגדילה וגם בהפרשת הטסטוסטרון בגוף. הורמון גדילה מגרה את תפקוד השרירים בזמן הטסטוסטרון מסייע לשבור שומן. חומצה לקטית אימון כוחות הגוף שלך לייצר כמויות גבוהות של חומצה לקטית, הגדלת הצמיחה הן שריר ואובדן שומן. כמות הורמון הצמיחה שפורסמו אימון חומצה לקטית יכול להיות עד תשע פעמים את הסכום המיוצר בנסיבות רגילות.

דחף את הגבולות שלך

על זה ברמה הבסיסית ביותר, אימון חומצה לקטית היא פשוטה למדי, על פי מאמן מוסמך ניק נילסון, ב “מטבולית נחשול מהירה שומן הפסד שרירים בניין”. בחר כל תרגיל התנגדות שאתה יכול לבצע עבור 20 עד 50 חזרות. לדוגמה, כדי לבנות את שרירי החזה, אתה יכול לעשות הספסל presses. בצע את התרגיל פעמים רבות ככל שתוכל, לעצור כאשר רק כאשר אתה לא יכול לבצע את התרגיל יותר. מנוחה במשך 20 שניות, ולאחר מכן לחזור על התרגיל עבור חזרות רבות ככל שתוכל. לאחר שתשלים את המערך השני, תנוח שוב למשך 20 שניות. חזור על רצף זה עד שישה עד 12 סטים לכל תרגיל.

השתמש מקצועני הדרכה בטוחה

בתיאוריה, אימון חומצה לקטית הוא פשוט, אבל מגוון גורמים יכולים להשפיע על האפקטיביות שלה, כולל הן את רמות הכושר שלך ואת הדיאטה. כדי להפיק את המרב של אימון, ולהפחית את הסבירות של פגיעה, לעבוד עם מאמן מוסמך. מאמן יכול לזהות אותך אם אתה משתמש משקולות, כמו גם לתת לך הדרכה מפורטת יותר לגבי האימון. התייעץ עם הרופא שלך לפני תחילת האימונים, במיוחד אם אתה על תרופות או יש הפרעה רפואית.