מלטונין ואלפרזולאם לחרדה

מתח שרירים, מירוץ מחשבות ועצבנות הם סימפטומים נפוצים של חרדה המקשים על ההרגעה. למרות טכניקות הרפיה כגון נשימה עמוקה, יוגה או מדיטציה יכול להיות יעיל, הם לא יכולים לעבוד עבור כולם. מעל לדלפק ספקים זמינים כדי להקל על החרדה. במקרים חמורים יותר, ייתכן שתידרש תרופות נגד חרדה כדי לקבל קצת הקלה. התייעץ עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח משהו כדי לטפל בסימפטומים של חרדה.

מלטונין הוא הורמון המיוצר על ידי הגוף המסדיר את דפוסי השינה והעור. זה זמין גם כתוסף ועובד כמו נוגדי חמצון. תוספי מלטונין משמשים לטיפול נדודי שינה, סימפטום נפוץ של חרדה. חרדה יכולה להפריע ליכולת להירדם או לגרום לך לזרוק ולהפוך במשך כל הלילה. על פי מחקר שפורסם בגיליון ינואר 2011 של “מחקר רפואי קליני וחוות דעת”, השתהות השינה, איכות השינה ואיכות החיים השתפרו בקרב משתתפים בגילאי 18 עד 80 אשר נטלו מלטונין ממושך לשחרור במשך שלושה שבועות.

Alphazolam, שם המותג Xanax, הוא תרופה נגד חרדה המשמשת לטיפול בהפרעות חרדה, כמו גם הפרעת פאניקה, והוא עשוי להיות prescribed במקרים מסוימים של דיכאון. זה חזק, הרגל להרכיב תרופות ולא מרשם כדי להקל על היום יום חרדה או מתח. המינון ההתחלתי הוא בדרך כלל 0.25 מ”ג או 0.5 מ”ג ליום וניתן להגדיל בהדרגה עד 4 מ”ג ביום. הזמינות של alprazolam ממקורות מחוץ לארצות הברית תרמה להתעללות שלה. Alprazolam שהושג באמצעות האינטרנט עשוי להכיל חומרים מסוכנים יכול להזיק.

כמה תופעות לוואי של מלטונין כוללים כאבי בטן, כאבי ראש, סחרחורת ונמנום בשעות היום. נמנום עלול להתפוגג אם המינון מצטמצם. סיוטים הם גם תופעת לוואי אפשרית של מלטונין. תופעות הלוואי של alprazolam הן הרבה יותר חמורות. Alprazolam הוא מאוד ממכר ויכול לגרום לתסמיני גמילה מזיקים אם השימוש בו מופסק בפתאומיות. תסמיני נסיגה עשויים לכלול התקפים, נדודי שינה, דיכאון, הקאות, עצבנות, התכווצות שרירים או התכווצויות.

מלטונין יכול להיות תופעות לוואי שליליות כתוצאה של אינטראקציה עם מספר סוגים אחרים של תרופות. לדוגמה, יש לנקוט זהירות בעת נטילת מלטונין יחד עם תרופות פסיכוטרופיות כגון תרופות נוגדות דיכאון, תרופות אנטי פסיכוטיות או בנזודיאזפינים, כגון אלפרזולאם. זה יכול להיות מסוכן כאשר נלקח בשילוב עם תרופות לחץ דם או מדללי דם. Alphazolam יכול לקיים אינטראקציה עם תרופות פסיכוטרופיות אחרות, נוגדות פרכוסים ואנטי-היסטמינים שגם מדכאות את מערכת העצבים המרכזית.

מלטונין

אלפראזולאם

תופעות לוואי

יחסי גומלין